Ödeal nedir?

2014 yılından beri faaliyette olan ödeal yöntemini kullanarak güvenli alışveriş yapabilirsiniz. %100 yerli sermaye olan ÖDEAL sistemi BDDK lisansına sahiptir.

Ödeal güvenli mi?

Ödeal alışveriş yöntemini kullanarak alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemizde kullanıcı güvenliğini ve gizliliğini sağlamak açısından ödeal ile yapılan alışverişlerde “3D Güvenli Alışveriş” yöntemi tercih edilmektedir. Ödeme esnasında SMS yoluyla gönderilen linki kullandığınızda yalnızca size özel bir pencere açılır, dolduracağınız bilgiler üçüncü kişiler tarafından takip ve kayıt edilemez.,

Ödeal ile alışveriş yapmak için bir şey indirmem gerekiyor mu?

Hayır. Ödeme aşamasında belirtilen alışveriş tutarını içeren SMS alırsınız. SMS içerisinde yer alanan linke tıklanıldığında yeni bir pencere açılır. “Https://” ile başlayan link özel olarak şifrelenir ve pencereye girilen bilgiler sitemiz tarafından görüntülenemez. Herhangi bir uygulama veya dosya indirmeden alışverişinizi güvenli biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeal ile nasıl alışveriş yapılır?

Ödeal ile alışveriş yapmak oldukça kolay. Ürün satıcısı tarafından almak istediğiniz ürünlerin fiyatı size SMS yoluyla gönderilir. SMS sonunda bulunan öde linki aracılığıyla “Banka Kartı / Kredi Kartı” bilgilerinizi girerek siparişi onaylayabilirsiniz.

1- Perabitkisel.com // Gülsüm ********* tarafından telefon numaranıza link gönderilir.

 

2-  “https:” güvenli bağlantı URL olarak açılan pencerede “Kart Numarası, Ay, Yıl ve CVC (Kartın arkasındaki 3 hane) bilgilerinizi girin.
“Güvenli öde” butonuna basın. “3D Security” sayfası açılacaktır.

3D Security nedir? – Kart bilgileri hırsızlığı, kart üzerinden izin harcama yapma gibi durumlara karşı geliştirilen güvenli alışveriş yöntemidir.
3D Security ile alışveriş yapmanız durumunda son aşama olarak kullanıcıdan telefona gelen kodun girilmesi istenir ve işlem sizin bilginiz
dahilinde gerçekleşmiş olur.

3- Güvenli ödemenin son aşamasında “3D Security” ödeme penceresinde bulunan “Akıllı şifrenizi girin” kutucuğuna
telefonunuza gelen şifreyi girin ve “Devam et” butonuna basın.

Ödeal ile ödememi gerçekleştirdim, şimdi ne yapmam gerekiyor?

Ödemenizin başarıyla gerçekleştiğini kontrol edilir. Sipariş bilgileri alınır ve ürün kargosu en kısa sürede çıkartılır.

DİĞER ÖDEME YÖNTEMLERİ:

Havale/Eft ile ödeme seçeneği