Neden Herbalife Kilo kontrol Ürünleri Kullanmalıyız ?

Herbalife  İle Kilo yönetimi 

Herbalife ürünleri Kilo yönetimi, Cilt Bakımı, Sporcu Beslenme,Saç Bakımı ve Atıştırmalıklar  olarak kategorilere ayrılmıştır.

Bu başlıkta kilo yönetimi ürünlerini tanıtacağız, halk arasında zayıflama ürünleri diyede biliniyor.

Herbalife Shake : Herbalife shake sabah ve akşam kullanılan yemek yerine geçen bir ürün. Kişinin kilosu ve yaşam hareketliliğine göre kullanım miktarı ve ölçüsü değişir. Bunu ürünü alacağınız tam yetkili herbalife distribütörü belirlemelidir. kendiniz bir ölçü belirleyip kullanmamalısınız.

Herbalife shake vücut metabolizmasıyla tam bir uyum gösterir. Bedenin ihtiyacı olan tüm vitaminleri sağlar. Çok az kalori verir bu sayede metabolizmayı yağ enerjisi kullanmaya yönlendirir. Bu şekilde kilo kaybı ve bedensel incelme gerçekleşir. Diğer diyetlerden farkı da burada başlar aç kalmanıza gerek kalmadan kilo vermeye başlarsınız.

Herbalife Çay : Herbalife çay 50 gram ve 100 gram olarak iki boyuttadır. Herbalife 50 gramlık çayları limon , ahududu, şeftali ve klasik aromalarda çeşitleri vardır. 100 gram çay ise sadece klasik aroma dadır.

Herbalife Çay yeşil çay, siyah çay, ebegümeci otu, kakule bitkisi, maydanoz otu,bamya çiçeği ve bir çok bitki ekstreleri kombine edilmiş çok etkili ve lezzetli bir içecektir. Sıcak ve soğuk olarak tüketilebilir. En  önemli özelliği vücuda enerji sağlar metabolizmayı hızlandırır. Muhteşem bir antioksidandır vücudun ihtiyacı olan antioksidanı sağlar. Bu sayede vücuttaki ödemin atılmasında çok etkilidir. Üzerinden ödem yükünü atmış olan beden daha aktif olarak yağ enerjisini kullanmaya başlar bu şekilde herbalife çayda kilo vermede etkisini gösterir.

Herbalife Aloevera  Konsantre İçecek : Herbalife kilo yönetiminde Aloeveranın yeri çok önemlidir. Aloevera içeceği tamamen saf alovera bitkisinden üretilmiştir. Su ile tüketilir. Suyu bir nevi aloeveralandırmakta denebilir.

Aloevera  sindirim sistemini temizler sindirimin en önemli bölümü olan bağırsaklar ve bağırsak florasını kötü bakterilerden temizler. Sindirimde başlayan vitamin emilimini, mineral emilimini, besin emilimini ve protein emiliminin eksiksiz yeterli olmasında alovera çok önemlidir. Bu sayede vücuttaki toksin atımını sağlar. Bir nevi sindirimi temizler. Kilo vermeye yardımcı olur.

Herbalife Termo  Complet tablet :  Herbalife termo tablet kilo yönetiminde önemli bir yer tutar. Ancak en önemli özelliği ne zaman kullanılacağı pek bilinmemektedir. Kilo verirken hangi sürece gelinince kullanılır eğitim almamış herbalife üyeleri de bilmemekte termo tablet bazen boşa kullanılmış olabiliyor. Herbalife termo tablet kesinlikle kilo verme programına başlanınca hemen kullanmaya başlanmamalıdır. Belirli bir süre geçince vücut toksin ve ödemden arındıktan sonra süreci takip eden herbalife danışmanı kara vermeli kullanıma doğrusu budur.

Herbalife termo complet tablet halk arasında yağ yakıcı tablet olarak ta bilinmektedir. Herkes yağ yakmak istediği için herbalife termo tek başına bu işi halledecek diye herkes önce termo tablet kullanmak istemektedir. Ancak süreç böyle işlememelidir.

Herbalife termo comple tablet mate bitkisi, saf kafein. yani Türk kahvesindeki saf kafein gibi ve C vitamini içerir. Özelliği vücudu bir tık ısısını yükselterek katı yağ hareketlenmesi sağlar. Yani katı yağları metabolizmanın yakabileceği seviyeye getirir.

Herbalife Kilo Yönetimi Ürünlerini size yukarıdaki yazımızda tanıtmaya çalıştık. Adı üstünde kilo yönetimi yani bu süreci yönetecek tam yetkili ve eğitimli herbalife yaşam koçu olmalıdır. Yoksa istagramdan evde oturarak ürün satan veya hiç bir herbalife eğitimine katılmamış ama sadece herbalife üyesi olduğu için ürün satan satıcıları lütfen tercih etmeyi. oralardan ürün alırsınız ama kesinlikle sonuç alamazsınız lütfen bunu unutmayın. Ürünler doğru danışmanla sizi sonuca götürür.

.

 

 

 T

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.