Kilo Verenlerin Başarı Hikayeleri

Kilo vermenin kolay yolu

Günümüzün en çok konuşulan konusu ve en çok cevabı  merak edilen sorusu : ”nasıl kilo verdin?”

Hepimiz kolay ve basit bir kilo verme yöntemi arıyoruz. Bir çok bu konuda çabamız heba olması nedeniyle psikolojik bir baştan yenilmişlik var.Bu nedenle biri kilo verdiyse onu dinlemek nasıl başardı öğrenmek daha çok garanti bir yöntem olarak görülüyor. Biz danışmanlar her gittiğimiz yerde her sunumda kişiler kilo veren var mı? evet diyoruz ama nasıl vermiş? sorusu hemen arkasından geliyor. Bu nedenle yaşam koçluğu yaptığımız illerde her ilçede bizim desteğimizle hayatlar değişiyor. Bunları il il size aktaracağız hangi ilde iseniz size o başarı hikayesi ilham olsun.

Aydın ilinde kilo verenlerin başarı hikayesi

Bu hikayelerde bazı  kişiler rumuz kullanmak istedi. gerçek isimlerini vermemizi istemediler. Bizde onların bu özel durumlarına saygı gösterdik.

  • Aydın merkez bir başarı hikayesi Volkan bey:

Ben Aydın  Köşk ilçesinde oturuyorum. Kendim 172 cm boyundayım. Askere 63 kiloda gittim. Daha sonra evlendim. Rahat bir işim olması nedeniyle hep oturuyorum. Tabi ki evlenince eskisi gibi halı saha maçları olmamaya başladı. Arkadaşlarımla az vakit geçirir oldum. İşten sonraki zamanımı eşimle değerlendiriyor ona göre plan yapıyorduk. tabi ki bu süreçte kilo almaya başladım. en çok gece saat 23:00 deki oturup bir şeyler yemek rutin bir hal almıştı. beslenme çok kötü ve dengesizdi. Sonuçta ben 122 kiloya gelivermiştim. iş yerine bir kat merdiven çıkıyorum sanki 45 dakika halı saha maçı yapmışım gibi nefes nefese kalıyorum. Aydın söke’de asker arkadaşım vardı. Epeydir iş güç bir birimizi görememiştik.Aydın Sultanhisar’da işi varmış geçerken bir perşembe günü iş yerime ziyarete geldi. Bana bir tişört almış boş gelmemiş. O tabi ki beni hala 63 kiloda zannederek sımow  (s) beden getirmiş. Beni görünce sarıldık eskilerden konuştuk. sana hediye almıştım Volkan ama sen ne ara bu kadar kilo aldın. Dedi. bende ne yapsam olmuyor ekmeği kestim, şeker kullanmıyorum ama 5 kilo gidiyor sonrası yok. Böyle olunca benimde motivasyonum düşüyor bırakıyorum diyetleri dedim. Kardeş bende 5 ay önceki halimi görseydin senin gibi sayılırdım dedi. Peki nasıl kilo verdin. Herbalife sayesinde oda ne ki dedim.  harika kilo verdiren bir yemek. Aydın merkezde herbalife yaşam koçu Gülsüm hanım Söke de  bir tanıdığımıza yaşam koçluğu yapıyorlarmış dediler  sende gel bir görüş kullanmak istemesen isteme ama vücut analizi yapıyor. Bedeninde yüzde kaç yağ var. kas var, Kemik oranı, metabolizma yaşı hepsini tespit ediyor cihaz dediler. sırf merak için gittim. Gülsüm hanım bana vücut analizi yaptı. Herbalife shake diyorlar yemeğe onu anlattı hemen o arada kara verdim. Bu herbalife ürünlerini kullanmaya başladım. Aydında işim oldukça Gülsüm hanımın Aydın merkezde herbalife ofisi var . oraya gidiyorum.

Ben tabi ki bir çözüm bulunca hemen araya girip sordum:

-Yani sen böylemi kilo verdin? evet dedi.

Yakında Aydına gideceğim şu ofisin adresini telefonunu ver dedim. Aydın da Ramazan paşa camisinin üstünde ayakkabıcılar çarşısının  içerisinde Aydın adliyesine yakın Ayakkabıcılar çarşısının adliye tarafında Ak men fotoğrafçılık karşısı dedi. hemen notumu aldım. Arkadaşım dedi ki: ‘Sana bu hediyeyi bırakıyorum. bir yıl sonra tekrar buraya gelmem gerekecek. bu tişörtü üzerinde görmek istiyorum dedi. İraden ve azmin arkadaşını seviyorsan bu tişörtü giymek olsun dedi.

Bu azimle insan kilo veren birini görünce dahada kilo vereceğine inanıyor. Neyse çok fazla uzatmayayım. İki gün sonra hemen Aydına gittim. Aydın herbalife merkezinin olduğu yer olan ayakkabıcılar çarşısına herbalife ofisini buldum. İçeri girdim. bir bey buyurun dedi. ben Gülsüm hanımla görüşeceğim dedim. Hoş geldiniz ancak Gülsüm hanım Çine ilçesine gitti orada herbalife kullanan kullanıcısını görmeye dedi. ama öğleden sonra gelecek size bir randevu oluşturalım dedi. o kadar yoğun mu? evet randevu oluşturursak daha kaliteli zaman ayırır size dedi. Saat 14:30 randevu aldım.

 Kilo Vermede Takip ve Danışmanın önemi

Nihayetinde Gülsüm hanımla görüştüm. bana vücut analizi yaptı ve inanılmaz motive etti. sanki Gülsüm hanımla konuşurken 63 kilo olduğum anlara gittim. Demek ki Kilo verirken bir danışman ve koç şart.Bende arkadaşım gibi hemen karar verdim ve başladım zaten başlamaktan başka çarem de kalmamıştı.

Herbalife Yaşam koçum Gülsüm hanım bana bir program yaptı. Şimdi ürünleri sabah akşam yiyorum öğle yemek yiyorum, hiç aç kalmıyorum. Gülsüm hanım iki günde bir arıyor programa uyup uymadığımı soruyor beni motive ediyor. Şu an 85 kiloya geldim acayip mutluyum. arkadaşımın getirdiği tişörtü giyeceğim İnşallah.

Evet arkadaşlar kilo vermek gerçekten çok zor. İnsanlar bu noktada karamsar bende öyleydim. çünkü hiç bir sistem işlemez diye düşünüyordum. Ancak herbalife ile ve doğru bir herbalife yaşam koçu eşliğinde kilo vermenin bu kadar kolay olabileceğini inanın bilemezdim. Herbalife kullanırken doğrum danışmanı mutlaka bulun sadece ürünlerle yürümez iyi bir beslenme programı olmadan.

Aydın ve ilçelerinde yaşıyorsanız macera aramayın Gülsüm hanımı arayın randevu oluşturun kesin sonuç alın derim.

Bu uzun hikayemi sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim. Bir nebze size ilham olabildiysem ne mutlu bana, her gününüzde eksilen mutluluğunuz değil kilolarınız olması dileği ile hoşça kalın..

 

Not: herbalife Aydın merkezi : 0507 285 1125

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.