Kilo Kontrolünde Herbalife Kullananların Düşünceleri

Kilo vermek isteyen bireyler bu konuda her ürünü denemekteler. Bu tür ürünleri kullanmak isteyenler kullananların yaşadıkları vücutlarının verdiği tepkimeleri çok merak ediyorlar. Onlar için kullanıcı yorumları çok güçlü referans olmaktadır. Bu yazımızda Çok gündemde olan herbalife kilo verme ürünlerini kullananların yorumlarını dikkatlice inceleyeceğiz,

Herbalife Kullanıcı Yorumları

Herbalife ürünlerinden  toz mama diye bilinen Herbalife Formul 1 shakesini kullananlar sabahları ve akşamları yemek yerine kullandıklarını ve bu ürünün süt veya su ile hazırlanabildiğini belirmişler. Herbalife shakenin doyurucu olduğunu belirtiyorlar. Bazı kullanıcılar ise bu ürünü özellikle sabahları içtiklerinde midelerini bulandırdığını yazmışlar. Diğer bir kullanıcı bu ürünü ilk içtiğinde baş ağrısı yaşamış ama iki üç gün sonra geçtiğinden bahsetmiş. Kullananlar genelde tadının güzel lezzetli olduğunu yazmışlar vanilya aromasının gofret tadında olduğu gofret sevenlere kullanmak isterlerse vanilya aromasını tavsiye etmişler. herkes doyurucu olduğunu belirtmiş ancak bazen midesi hassas olan bünyelerde kullanım sorunu yaşayanlarda olmuş.

Herbalife Çay ile ilgili ise kullanıcıların hepsi zayıflama çayı olarak bilmekteler. Herbalife çayı içen kişiler bay bayan lezzetli ve güzel olduğunu belirtmişler. Yine başka bir kullanıcı kilo vermede çayın etkili olduğunu belirtiyor. Göbek bölgesinin inceldiğinden bahsetmiş. Bir başka kullanıcı ise çayın tadının kötü ve hiç bir işe yaramadığını yazmış. Herbalife çay ile ilgili yazılan genelde yorumlar tadının ıhlamur tadında olduğu lezzetli ve enerji verdiğini bahsetmişler. Bazı kullanıcılar herbalife çayı soğuk tükettiklerini ve günde iki litre çay yapıp içtiklerinden ve bu şekilde incelmelerinin daha hızlı olduğunu söylemişler.

Herbalife Aloevera kullanıcıları aloeveranın tadının limon aroması olması nedeniyle daha içiminin kolay olduğunu yazmışlar. sabahları aç karnına içenler arkasından herbalife shake içmekte zorlandıklarını bahsetmişler. Sanki midemizi şişiriyor gibi his oluştuğunu belirtmişler. bazı kullanıcılar kabızlık çektiklerini alovera kullanmaya başladıktan sonra bu sorunlarının ortadan kalktığını ve çok memnun olduklarını belirtmişler. Akşam yatarken kullanan kullanıcılar sabah önceden oluşan mide yanmasının olmadığını fark ettiklerini belirtmişler. Bazı kullanıcılar ciltlerinin aydınlandığını ve kilo verirken bağırsaklarının daha düzenli çalıştığından bahsetmişler. Genelde kullanıcılar sabah akşam kullanmanın yararlı olduğu kanısında birleşiyorlar.

Herbalife termo complete tablet kullananlar yağ yakıcı özelliği nedeniyle kullandıklarını ve kullanım esnasında terleme ve vücutlarının ısındığını bahsetmişler. Akşam içenler uykularının gelmediğini spor esnasında içenler ise daha çok terlemelerinden bahsetmişler. Azda olsa bazı kullanıcılar kullanım esnasında hafif çarpıntı yaptığını yarım saat sonra geçtiğinden bahsetmiştir.

Herbalife kilo verme ürünlerini  bütün kullanıcılar güvenle kullandıklarını herbalife beslenme şirketinin güvenilir bir şirket olduğu belirtiyorlar. Yorumlarında kullanma esnasında yaşadıklarını ve düşüncelerini belirtmişlerdir.

 

 1. Aslı diyor ki:

  Herbalife ürünleri ile 1 yıldır besleniyorum hergun hafta sonları dahil sabahları cok zinde kalkıyorum ve artik dışarıda poğaça börek gibi sağlıksız kahvaltıdan kurtuldum hepinize bu ürünleri tavsiye ediyorum gülsüm hanim ile iletişime geçmelisiniz mutlaka saglikli günler dilerim herkese

  • gülsüm güler diyor ki:

   Sitemizi ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim.
   Daha sağlıklı bir dünya için çalışmaya devam ediyoruz efendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.