Herbalife Uşak =0507 2851125

Herbalife Uşak temsilciliği

Uşak  ili , ilçelerine ve köylerine herbalife ürünlerini kilo verme, kilo alma, herbalife cilt bakım kremleri,herbalife saç bakım şampuanları ve saç bakım kremlerini ve sporcu protein gıdalarını siparişiniz verdiğiniz gün ücretsiz kargo ayrıca dilerseniz şeffaf kargo ayrıcalığı ile sizlere ulaştırmaktayız. Watsap üzeri veya telefonla canlı destek olarak size ürünlerin kullanımı hakkında sürekli bilgilendiriyoruz. Kullanıcı bayansa bayan danışmanımız takip ve danışmanlık yapmaktadır. Bir erkek danışmanla paylaşamayacağınız özel durumlarınızı bayan danışmanlarımızla paylaşabilir destek alabilirsiniz.

Herbalife ürün felsefesi kişi kendine inanmalı  kilo kaybı ona çok şey katacağını hayal edip ona göre  kendisini öncelikle motive etmelidir.

Herbalife besleyici shake size istediğiniz az kaloriyi sağlayacak ve vücudunuzun istediği vitamin ve mineralleri de sağlayacak, kas kütlenizi artırmak için ihtiyacınız olan proteini de sağlayacaktır. Size herbalide danışmanınızın yapmış olduğu programa uymak kalıyor. İnanın sonuç kendiliğinden gelecektir.

 

Herbalife shake

  • Sadece shake mi içeceğim ?

Cevap :  Hedefiniz kilolarınızdan kurtulmaksa günde iki öğün içmelisiniz. Ama sadece kilonuzu sabitleme

k korumaksa günde sadece bir öğün içebilirsiniz.

  • Sadece shake ile doyacak mıyım ?

Cevap: Evet shake ile doyacaksınız tam bir büyük bardak hazırlanmış shake içeceksiniz. Şimdi size bir örnek vereceğim  evinizde ki miksere bir öğünde yiyeceklerinizi koyun ve mikserde öğütün inanın göreceksiniz oda bir bardak gıda olarak önünüzde duracaktır. Yani herbalife shakede bir bardak yediklerinizde bir bardak, birinde karbonhidrat ve yağ yoğunluğu ve 1250 kalori birinde herbalife shakede bol vitamin mineral ve protein sadece 116 kalori hangisini tercih edersiniz.

  • Herbalife shake içerisinde ne var ?

+ A  vitamini

+ D vitamini

+ E vitamini

+ C vitamini

+ Tiamin vitamini

+ Riboflavin

+ Niasin

+ B-6 vitamini

+ B-12 vitamini

+ Biotin

+ Pantotenik asit

+ Folik Asit

Herbalife Shakenin içerisinde bu vitamin ve mineraller var. Ayrıca bir porsiyonunda 18gr protein var. Bir öğünde almanız gereken faydalı karbonhidrat, almanız gereken faydalı yağ oranı, faydalı lif oranı ayarlanmış size sunulmaktadır.

Herbalife shake  bir öğünde almanız gereken vitamin ve mineral oranını almanızı garanti eder.  herbalife shake size shake içtiğiniz öğünde 220 kalorinin altında kalori almayı da garanti eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.