Herbalife Thermo Complete nedir? Faydaları nelerdir?

Herbalife Thermo Complete, Herbalife’ın öne çıkan ve popüler olan ürünler arasında yer alıyor. Kilo yönetimi noktasında son derecede etkin rol oynayan Thermo Complete genel olarak kendinizi dinç ve enerjik hissetmeyi, konsantrasyon ve uyanıklığı arttırmayı, kilo vermenin bir parçası olarak bu süreci hızlandırmayı ve kısa sürede daha çok kilo vermeyi sağlıyor.

Thermo Complete nedir?

Herbalife Bilim ve Sağlık takımı tarafından özel olarak geliştirilen Herbalife Thermo Complete vücut için etkin uyarıcı görevi görür. “Beni dinç tutan ve enerji veren takviye gıdaya ihtiyacım var.” diyorsanız tercihinizi Thermo Complete’den yana kullanabilirsiniz.

İçerisinde bulunan bitkisel özlü bileşenler ile canlanmış hissedin. Günlük kilo kontrol ve kilo yönetimi programını uygularken zorluklarla baş etmek için özel formülden yararlanarak stresi ve baskıyı azaltın.

Thermo Complete zararlı mı?

Dünya genelinde insanlarda ilaçlara karşı bir ön yargı bulunuyor. Pek çok kişi tarafından kilo verme, zayıflatma ürünlerinin sağlığa zarar verdiği düşünülüyor. Evet, sağlığını önemseyen kullanıcıların böylesine bir yaklaşım sergilemesini anlayışla karşılıyoruz. Sağlığımızdan daha önemli bir şey yok ve sağlığımızı korumak adına bu tutum son derece mantıklı.

Ancak bu konuda bizim de söyleyeceklerimiz var. Thermo Complete öğün yerine geçmeyen takviye gıda ürünüdür. Yani bireyin sağlıklı beslenmesi koşuluyla Thermo Complete kullanmasında bir sakınca yoktur. Eğer vücudunuz için gerekli olan sağlıklı besinleri alıyorsanız ve bunun yanında kilo yönetimini sağlamak istiyorsanız  Thermo Complete’i tercih edebilirsiniz.

Thermo Complete neden çok tercih ediliyor?

Yoğun iş temposu altında yeteri düzeyde egzersiz yapamayan ve bu tempoya ayak uydurmak isteyenler başta olmak üzere, kilo yönetimi gerçekleştirme, enerjik ve dinç olmayı arzulama gibi noktalarda Thermo Complete’in Herbalife ürünleri içerisinde en çok tercih edilen üçüncü ürünü olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun yanında iradesi zayıf olan kişiler için motive edici rol üstlenen Thermo Complete yağ yakımını hızlandırır. Herbalife Shake ve Herbalife Konsantre Çay ile birlikte kullanıldığında daha kısa sürede istenen sonuca ulaşmanızı sağlar.

Eğer siz de stresten uzak bir şekilde, kendinizi dinç ve uyanık hissedebileceğiniz aynı zamanda kilo yönetimi sağlayacağınız bir forma bürünmek istiyorsanız Herbalife Thermo Complete’i tercih etmek isteyebilirsiniz. İncelmek , sıkılaşmak ve enerjiniz yüksek olsun istiyorsanız Herbalife thermo tableti tercih edin.

Hemen Sipariş Vermek İçin :

Herbalife Thermo Complete

Herbalife Thermo Complete kullanıcı yorumlarından hareketle sıkça sorulan sorular:

SORU: Üründen kaç tane ve nasıl almalıyım?

CEVAP: Bir kutuda 90 tablet bulunmaktadır. Günde 2 tane almanız koşuluyla 45 gün kullanabileceğiniz Thermo Complete’i sabah-öğle arasında ve öğle-akşam arası vakitlerde bir bardak su ile alabilirsiniz.

SORU: Günlük en fazla kaç tablet alabilirim?

CEVAP: Thermo Complete günlük tüketimi tavsiye edildiği gibi olmalıdır. Günde maksimum 4 tablet alınabilir. Bu rakamın üzerine çıkmak sağlığınız açısından sorun teşkil edebilir. Bu konuda hakkında bilgi almak için bizlere danışabilirsiniz.

SORU: Thermo Complete kafein içeriyor mu?

CEVAP: Evet, kafein dinç ve uyanık olmanızı sağlıyor. Yaklaşık tablet başına 84mg kafein içeriyor ve bu da kabaca bir bardak çay veya kahveye denk sayılıyor.

SORU: Hamilelik döneminde Thermo Complete kullanılır mı?

CEVAP: Herbalife Thermo Complete’i hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanmanızı önermiyoruz.

SORU: Thermo Complet Tableti kimler kullanmamalıdır?

CEVAP: Thermo adı üstünde ısı demek vücut ısısının artması ile katı yağ parçalanması oluşmaktadır. Parçalanan ve hareketlenen yağ dokusunu metabolizma enerjiye dönüştürmektedir ve bu şekilde bedensel incelme olmaktadır. Bu işlevsel durumda vücut ısısı bir tık yükselmesi nedeniyle biz kalp ve damar rahatsızlığı olan anjiyo testi geçirmiş ayrıca tansiyonu yüksek olan kişilere termo complet tableti kullanmalarını önermiyoruz.

 SORU: Sadece thermo tablet kullansam zayıflar mıyım?

CEVAP: Eğer sadece thermo complete tablet kullanmak istiyorsanız. Sabah kahvaltısında herbalife shake gibi kalorisi az yiyecekleri tercih edin ve akşam yemeğinde sindirimi kolay ve yine herbalife shake ayarında kalorisi olan yiyecekler tercih edin. Gün içerisinde iki veya üç tablet thermo tablet kullandığınızda sonuç alırsınız.

SORU: Herbalife thermo complete tablet detoks programına katkı sağlar mı?

CEVAP: Herbalife thermo comlete tablet detoks programlarında kullanılabilecek en doğal toksin atmanıza destek olacak tablet tir. Detoks programınızı spor ve egzersizle destekleyemiyorsanız için üzülmeyin thermo tablet size yardımcı olacaktır.

Detoks programlarında toksin atımında terleme ve vücut ısısının yükselmesi ve bu sayede metabolizmanın hızlanması çok önemli sayılmaktadır. Herbalife thermo tablet adı üzerinde ısı demek, thermo complete tableti içtiğinizde vücut ısınız artacak terleme başlar ve bu sayede metabolizma hızı artar. Toksin atımı su ile desteklendiğinizde dahada artar.

Thermo complete tablet detoks programlarını destekleyici iyi bir tablet tir.

Thermo Complete içindekiler

Thermo Complete yağ yakımını sağlayan, kilo kontrolünü gerçekleştiren ve vücudu şekillendirmede yardımcı güçlü otların karışımı içerir.

 • Yerba Mate – Kuzey Amerika’da olduğu gibi artık dünyada da popüler hale gelen bir içecektir.  içeriğinde 24 vitamin, 15 amino asit ve çeşitli antioksidanlar barındırır. Vücudun güç ve kuvvet kazanmasını sağlar. Kişiyi dinç tutar ve enerjik hissetmesini sağlar. Yerba mate vucuddaki yağ emilimini engeller ve yağların hızla yakılmasını sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirir. metabolizmayı hızlandırıcı özelliği vardır. iştahı azaltır. iyi bir idrar söktürücü olarak etki gösterir.
 • Yeşil Çay – Serbest radikallerin nötralize edilmesini sağlayan antioksidan besinler açısından zengindir. Kilo verme ve zayıflamada vücudun güçlü olmasında etkilidir. Tip1 diyabetin ilerlemesini önler. Kötü kolestrolü düşürücü etkisi ile bilinmektedir. Tansiyonu  normal dengede tutar ve damar tıkanıklığı riskini düşürmüş olur.  Yeşil çay bağışıklık sistemini güçlendirir antioksidan olması ile birlikte bağışıklığı güçlendirmiş olur.
 • Kakao Özütü – İlave kalori içermeyen kakao özütü bireylerin modunu yükselten ve keyif almasını sağlayan bir takım özelliklere sahiptir. Böbrek intihaplarını geçirir. Vücutta var olan zehirlerin dışarıya atılmasını sağlar. Yaşlanma karşıtı antioksidanlardan birisi olarak bilinmektedir.
 • Kafein – Thermo Complete kafein tozu, yeşil çay, Yerba Mate ve kakao tozu olmak üzere dört doğal kaynağın bileşiminden oluşur.
 • Tarçın kabuğu – Kan şekerini dengelemede, iştahı kontrol etmede yardımcıdır. Diyabete karşı savaşır kan şekeri düzeyini dengeler. Enfeksiyonlara ve virüslere karşı savaşır doğal bir antibiyotiktir. Kan dolaşımını hızlandırır.
 • Maydonoz yaprağı – Yunanlılar tarafından kutsal bitki olarak kabul edilmiş olan maydonoz vücut dolaşımına iyi gelmektedir. Vitamin ve mineral açısından zengin bir sebzedir. Yüksek oranda K vitamini içerir ve  K vitamini kemik sağlığının korunmasında etkilidir. Yağ yakımını sağlar, güçlü bir demir kaynağıdır ve C vitamini açısından zengindir C vitamini ise bağışıklık sistemini güçlendirir ve vücut direncinin artmasını sağlar. En bilinen faydası kilo vermeyi destekler ve yağ yakımını sağlar.
 • Yonca yaprağı – Güçlü bir anti-oksidan olan C vitamini içerir. Kuvvet ve enerji verir. Midenin daha etkin çalışmasını sağlar. Akuatik etkiye sahiptir. Kötü kolestrolü düşürerek kolestrolü dengeler. Vücudu toksin ve zararlı maddelerden korur.
 • Kereviz tohumu – Geleneksel bitkisel ilaç tedavisinde kereviz tohumu kanın temizlenmesini sağlar. Sindirim sistemi için de etkin temizlik yapar. Ödem, şişkinlik ve toksinlere karşı da etkilidir. Kereviz tohumu kalsiyum kaynağıdır ve kas spazmı ağrılarına iyi gelir. 
 • Rezene tohumu – Zayıflamak için yüzyıllarca kullanılmıştır. Sindirim fonksiyonlarının geliştirilmesinde yardımcı olduğu bilinmektedir. İdrar yolu enfeksiyonları riskini azaltır. Kemik sağlığını korur.
 • Meyan Kökü – Eski Mısırlılarda bağırsak hastalıkları tedavisinde kullanılırdı. Rezene tohumu ile birlikte sindirim sisteminin yatışmasını sağlar. Kabızlığa karşı iyi gelir ve kramp çözücü olarak bilinmektedir. Vücudun strese karşı direncini artırıcı özelliği vardır. Kas ve eklem ağrılarını hafifletir.

Thermo Complete Tablet ile Vücut Kitle İndeksinizi Dengeleyin

Vücut kitle indeksiniz (VKİ) olması gereken ideal değerden fazla ise, vücudunuzda kas yağ oran dengesi bozulmuş demektir. Bedeninizde olması gereken yağ oranı fazla olduğu zaman yani vücut gereksiz yağ depolaması vücut kitle indeksinizin bozulması demektir. Bu nedenle vücudunuzdaki yağ oranınını yağ yakarak azaltıp kitle indeksiniz normalleşsin.

Size bu noktada kurtarıcı bir ürün olan yağ yakımında çok etkili Herbalife Thermo Complete tableti kullanmanızı öneririz. Thermo tablet ile vücut kitle indeksinizin bozulmasına izin vermeyin. Thermo complete tablet kullanarak ideal fit görünümde kalın kendinizi iyi hissedin. Beden ölçülerinizin hep aynı kalmasının mutluluğunu yaşayın. Thermo complete tablet ile bedeninizin hangi bölgesi yağ ile kaplanacak  korkusunu yaşamayın.

Sporcu iseniz Vücut kitle indeksinin önem arz ettiği müsabakalarda stres yaşamayın. Vücut Kitle Endeksini Dengelemede veya düşürmede en etkili çözüm olan Thermo tablet kullanmayı tavsiye ediyoruz.

Thermo Complete Tabletin kullanımı

Thermo complete tablet nasıl kullanılır? Sorusunu bu tableti duyan herkes merak ediyor. Thermo tablet doğru kullanılmadığında hiç bir işe yaramaz. Thermo tablet kullanmak istiyorsanız mutlaka zamanlamayı çok iyi bilmelisiniz. Thermo öğün sonrası sindirimin tamamen tamamlanmasından sonra vücudun ihtiyaç duyacağı enerjiyi sağlamak için vücudun ısı oranını genel tüm vücudu etkileyerek ısı yükselmesi sağlar bu sayede artan ısı ile katı yağ hareketlenmesi sağlar. Eğer zamanlamanız iyi olmaz ise thermo sizde hiç bir etki oluşturmaz. Thermo tablet mutlaka  iki öğün arasında kullanmanızı öneririz. Ayrıca thermo complete kullanacağınız ara öğünde sudan başka sıvı tüketmemeniz ve birde herbalife çayı içmenizi öneririz. Thermodan beklediğiniz faydayı sağlamak için lütfen bizimle irtibata geçin size maksimum fayda sağlayacak kullanma programları hazırlarız.

Thermo tabletin etkisini artırmanın yolları

Herbalife thermo tablet içeriği bakımından çok iyi bir karışım olmasına rağmen kullanım zamanlaması ve kullanım miktarı yeterli düzeyde olmaz ise yeteri kadar size yarar saglamaya bilir. Herbalife thermo tablet kullandım hiç bir yararanı görmedim denmesinin ana sebeblerinden biri bu sebeb olabilir. Thermo tabletin etkisini artırmanın en önemli önceliği vucud su oranını yükseltmekten geçmektedir. Bir diğer etki artırma yolu Herbalife bitkisel çay ile yaklaşık 10 gün detoks yaptıktan sonra thermo tableti kullanmaya başlamaktan geçer.

Perabitkisel.com sitesi kullanıcılarına yapmış olduğumuz programlar ile thermo tabletten max fayda sağlamaktalar. Thermo tablete kullanırken her bir porsiyonda 500’ml su tüketmek thermo tabletin etkisini hızlandırır. Günlük thermo tableti kullanırken kullanıcılarımıza önerimiz kalori kontrolünü, ödem ve toksin atma süresi ve su oranı olarak bu üçlü beslenme dengenize önem vermelisiniz. Thermo tablet kullanma sürecinin iyi bir danışman ile yürütmek ve onun programı ile ilerlemek istiyorsanız alışverişlerinizde sitemizi tercih edin size bu süreçte  yaşam koçluğu ve danışmalık yapalım.

Thermo Complete Kullanıcı Yorumları başlığı altına aklınızdaki soruları, ürün deneyimini ve Thermo Complete siparişiyle ilgili aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

  • admin diyor ki:

   Merhaba,
   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.
   Herbalife ürünlerini perabitkisel.com’dan alan kullanıcılarımıza ücretsiz yaşam koçluğu sunuyoruz. Elinizdeki ürünleri sitemiz haricinden temin ettiyseniz satın aldığınız kişiyle görüşmenizde fayda var.

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba,
   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.
   Herbalife ürünlerini perabitkisel.com’dan alan kullanıcılarımıza ücretsiz yaşam koçluğu sunuyoruz. Elinizdeki ürünleri sitemiz haricinden temin ettiyseniz satın aldığınız kişiyle görüşmenizde fayda var.

   • Nisaf diyor ki:

    Ne alaka ya bu kişi ordan almış burdan almış muhasebesi mi yapacaksınız sonuçta herbalifetan almış sizin bağlı olduğunuz şirketten bu yaptığınız saçma

    • gülsüm güler diyor ki:

     Nisaf hanın herbalife distribütörleri şirketten ürün alır ve bunu kendi oluşturduğu mali güçle satışa sunar. Herbalife şirketi sadece ürün desteği sağlar kar ve mali kısım her distribitörün kendisini ilgilendirir. Bu bağlamda sitemiz kullanılmadan alınan hiç bir herbalife ürününden maddi bir karımız yok. Takdir edersiniz ayakta kalmak için mali kontrolümüz sağlam olmalı. sayğılar sunarım lütfen anlayış bekliyoruz.

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba,
   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.
   Herbalife ürünlerini perabitkisel.com’dan alan kullanıcılarımıza ücretsiz yaşam koçluğu sunuyoruz. Elinizdeki ürünleri sitemiz haricinden temin ettiyseniz satın aldığınız kişiyle görüşmenizde fayda var.

   • Mary diyor ki:

    Merhaba ben Herbalife koçlarından temin etmek istediğim zaman iki katı fiyat veriyorlar buradan ürün aldığım zaman yardımcı oluyor musunuz

    • gülsüm güler diyor ki:

     Tabiki elimizden gelen indirimi kullanıcılarımıza ve perabitkisel sitemizin ziyaretçilerine ayrıcalıklı yapıyoruz. Bizimle telefonla iletişime geçin görüşelim.

  • admin diyor ki:

   Merhaba Nalan Hanım,

   Sitede soruları olan internet kullanıcılarını elimizden geldiğince geri çevirmemeye ve problemlerinizi çözmeye, bunlara yanıt oluşturmaya çalışıyoruz ancak ürünlerini haricimizdeki yerlerden temin edenlerin kendi distribütörleriyle görüşmelerini öneriyoruz.

   İlginizden ötürü teşekkür ederiz.

 1. Ayla diyor ki:

  Mrb lar bu ürün sporla yağ yakımı etkin olduğu söyleniliyor kalça ve bacaklarda yağ fazlam var bu ürünü kullanabilirmym kilo verdiriyormu Bilgi verirseniz sevinirim

 2. Ayla diyor ki:

  Mrb lar bu ürün sporla yağ yakımı etkin olduğu söyleniliyor kalça ve bacaklarda yağ fazlam var bu ürünü kullanabilirmym kilo verdiriyormu Bilgi verirseniz sevinirim

  • gülsüm güler diyor ki:

   kesinlikle süper sonuç alırsınız. Bizimle irtibata geçin ürünlerinizi gönderelim size program yapalım bir program dahilinde kullanmalısınız dozaj ve süre önemlidir.

 3. sona diyor ki:

  Merhabalar Herbalife ın mama veya çayını içmeyip de sadece thermo complete hapını kullanırsam faydasını görür müyüm ?

  • gülsüm güler diyor ki:

   evet fayda sağlayabilirsiniz. bizden ürünü alırsanız bizim sadece termo complete tableti kullanma şekli beslenme programlarımız var. bir program dahilindem kullanırsanız fayda görürsünüz. Arayın size bu konuda destek olalım.

    • gülsüm güler diyor ki:

     Merhaba Nurdan Hanım herbalife ürünlerine ilginiz için öncelikle teşekkür ederim. Ayrıca sitemizi ziyaretiniz bizi mutlu etmektedir. Prabitkisel sitemizin aktif yaşam koçları rutin periyotlarda herbalife nutrition şirketimizin düzenlediği beslenme uzmanları ve bünyesindeki doktorlardan çok değerli eğitimler alarak sürekli kendimizi kullanıcılarımızın herbalife ürünlerimizden maksimum fayda sağlayabilmeleri için geliştiriyoruz. Bu bilgilerimizi eğitimlerle güncelliyoruz.
     Programlarımız kullanıcılarımızla yaptığımız aktif yaşam kişisel değerlendirme görüşmesi sonucu kişiye özel program hazırlıyoruz. Yani genel bir kullanım programımız yok.
     Lütfen ürün alırken Perabitkisel sitemizi tercih edin ücretsiz takip ve danışmanlık hizmetimizden yararlanın.
     size yardımcı olamadım çok üzgünüm. Yeni siparişlerinizde perebitkiseli tercih etmeniz dileği ile hoşçakalın.

  • gülsüm güler diyor ki:

   Herbalife termo tableti aldıysanız aldığınız kişi ile irtibata geçmenizi öneririz. Termo tableti bizden almayı düşünüyorsanız arayın lütfen daha ayrıntılı konuşup kara verelim.

 4. Ata cevher diyor ki:

  Merhaba, bu ürünü aşırı kilolu annem için kullanmak istiyorum fakat annem 65 yaşında ve hipertansiyon hastası.Acaba sakıncası olur mu ??

  • gülsüm güler diyor ki:

   evet bazı ürünleri kullanma lütfen bizi arayın size neler kullanmalı ve size özel program yapalım. Annenize uygun ürünlerimiz var ve hiç bir sakıncası olmaz ama her ürünü de kullanamaz mutlaka bizle irtibata geçin lütfen rastgele ürün kullanmayın.

 5. Pingback: Herbalife Formül 1 Besleyici Shakenin faydaları - Pera

  • gülsüm güler diyor ki:

   sitemize hoş geldiniz Büşra hanım Termo complete eriterek değilde ezerek toz haline getirip suda içebilirsiniz. ancak termo completi tansiyon hamile ve kardiyo problemleri olanlara önermiyoruz. Termo comple kilo yönetiminde en son kullanılır. Yoksa çok iyi bir verim alamazsınız. Lütfen ürün alırken sitemizi tercih edin profesyonel herbalife yaşam koçumuz size ücretsiz takip ve danışmanlık hizmeti versin.
   Not : herbalife ürünleri mutlaka takip ve danışmanlık alarak kullanılmalıdır.
   Saygılar sunarım.

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba Yunus bey herbalife diğer ürünleri de kullanırsanız sonuç alırsınız. evet kalori kontrolü sağlarsanız spor yapmadan da kilo verebilirsiniz. Bununla ilgili diyet yaşam programlarımız var lütfen bizimle iletişime geçin detaylı bilgilendirelim. Sitemizi ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim.

 6. Nilüfer karahan diyor ki:

  Thermo hap son 5 kilo kalınca kullanılır dıye bı yazı okumuştum doğrumu acaba
  Ben 80 kiloyum etkılı hızlı sonuç olsn dıye hapıda almayı dusunuyordm ama smdı kafam karstı

  • gülsüm güler diyor ki:

   merhaba nilüfer hanım sitemize hoş geldiniz. Hiç kafanız karışmasın termo tablet katı yağların yakılabilir hale getiren parçalanmasını sağlayan doğal bir ürün. Evet ilk başta kullanılmasını önermiyoruz çünkü vücut ödem atmadan daha yağ yakma seviyesine gelmeden termo tablet çok bir işe yaramaz. Ancak termoyu kullanma zamanını biz kullanıcılarımızla yani danımanlığını yaptığımız bizim sitemizi ürün almada tercih eden kişilere süreçlerini görerek ihtiyaç olduğu zamanı belirleyip öyle kullandırıyoruz.
   yani bir kullanıcı ilk bir ayda termo kullanmaya başlayabilir . başka bir kullanıcı ikinci ayında kullanmaya başlayabilir. Bu tamamen bizim kullanıcımızın sürecindeki değişikliklere göre ayarlıyoruz.
   Yardımcı olabildim sanırım. dilerseniz bizimle Daha detaylı bilği için iletişime geçebilirsiniz.

 7. zerya diyor ki:

  Merhaba ben 80 kiloyum shake aloe Vera ve konsantre çay kullanıyorum 4 gun oldu 1 ay sonra da Thermo tablet alacağım tahminen kaç kilo veririm? günlük beslenme şeklim ise sabah 9 da herbalife ürünlerini kullanıyorum 4 saat sonra yemek yiyorum 4 saat sonra da tekrar herbalife ürünlerini kullanıyorum akşam da yürüyüş yapıyorum 2 ayda tahminen kaç kilo veririm?

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba sitemizi ziyaret etmeniz bizi fazlasıyla memnun etmektedir. sitemiz ürün satışı ve yaşam koçluğu sitesidir. Ürün alırken lütfen sitemizi tercih edin. Yaşam koçluğu ve ürün kullanımı konusunda tam destek verelim. Herbalife ürünlerini alırken sitemizi bizi tercih ederseniz çok daha aktif destek alırsınız. Ücretsiz yaşam koçluğu hizmetimiz var.
   Ancak başka kişi veya sitelerden aldığınız ürünlerin kullanımı konusunda ve nasıl kullanımı olacağı konusunda size önerimiz aldığınız kişi ile iletişime geçin.
   Yaz dönemleri günlerin uzun olması aktif yaşam saatleri çok uzun oluyor. 4 saat sınırı neye göre ve beslenme programı nasıl bunlar çok önemli.

 8. Sultan diyor ki:

  Selam thermo tablet ve bitkisel konsantre çay ve Shake aldım nasıl kullanıcam alalı uzun zaman oldu artık bilinçli bir şekildekullanmak istiyorum lütfen yardım

  • gülsüm güler diyor ki:

   sultan hanım sitemiz ürün satış sitesi ve yaşam koçluğu sitesi lütfen ürün alış verişinizde sitemizi tercih edin. yardım ve desteğimiz ancak bu durumda olmaktadır. teşekkür ederiz sitemize ilginizden dolayı

 9. Enda diyor ki:

  Merhaba ben 25 yasindaym 15 kilo fazlam var daha öncede çok kilo alıp verdim simdi thermo completeyi kullanmak istiyorum alacam fakat sormak istediğim birkaç seyvar ayrıntılı olarak yanıtlarsanız çok memnun olurum bu termo için vücudun heykeltraşı falan diyolar gerçekten beni net bir şekilde ineltirmi heyetimizi zamanda sıkılstiriyor diyorlar nu dogrumu vücutta nasıl bi çalışma sistemi var ve bunu kullanmayı birakinca tekrar kilo alma gibi bi durum varmi samimiyetinize inanıyorum ve cevap bekliyorum sizden ona gore basliyacam kolu gelsin

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhabalar öncelikle sitemizi ziyaretiniz bizim için çok değerlidir ve teşekkür ederiz. Termo comlette tablet adı üzerinde vücudu ısıtır. Vücutta bulunana katı yağ dediğimiz kasın ve çevresinde bulunan parçalanması çok zor ve metabolizmanın enerjiye cevirmesi uzun üsüren yağları termo tablet vücudu ısıtarak hareketlenmesini enerjiye dönüşebilir hale gelmesini sağlar yani termo tablet yağ yakmaz metabolizma yağı enerjiye çevirir. termo tablet katı yağları parçalama hareketlendirme işni muhteşem yapar. bu sayede incelmeniz çok hızlı olur. tam bir termo tablet sunumu oldu umarım yardımcı olabilmişimdir.
   Not: alış verişlerinizde sitemizi kullanırsanız size özel yaşam koçluğu yapıyoruz. İyi günler dileriz.

  • hüseyin diyor ki:

   simdi kullanmayi birakinca kilo alma gibi .kulaktan dolma bilgiler . herkes yorum yapio. simdi zayifladin diye ayni eskisi gibi yersen yedigine ictigine dikkat etmezsen alırsın kardesim .lutfen kendimize mazeretler aramayalim. herbalife cok guzel memnunum. umarim .sizde sonucuna ulasirsiniz iyi gunler

 10. Fulya diyor ki:

  Merhaba ben shake çay ve termo tablet aldım ama sheak çok fazla midemi bulandırdı diğerlerine devam edicem ama sanırım shake e devam edemiycem diğerleri fayda sağlarmı kilo vermede

  • gülsüm güler diyor ki:

   merhaba fulya hanım herbalife ürünleri kullanmanız çok güzel. Bu tür kullanma sorunları sitemize çok sayıda kullanıcılardan ulaşmakta. Ancak bunun nedeni sadece kullanım hatası yanlış kullanıldığı için bu tür sorunlar oluşuyor.Sizden sadece ürün almaya odaklanmamanızı çünkü maksimum fayda doğru kullanma ile gelir. Bir dahaki alış verişinizde lütfen sitemizi tercih edin bu tür kullanım sorunları ile karşılaşmayın. İyi günler dilerim.

  • gülsüm güler diyor ki:

   merhabalar sadece çay ve termo tablet aldınız ve kilo vermek mi? yoksa bölgesel incelmek mi? eğer hacimsel genel bir incelme istiyorsanız farklı bunları mutlaka bilmeliyiz. Ayrıca tansiyon veya kardiyo problemi olanlar termo tablet kullanmamalıdır.
   Başka yerden aldığınız ürünün orjinal olup olmadığını tarihinini geçip geçmediğini ve siizn sağlık durumunuzu bilmeden bir öneride bulunmamız hiç doğru olmaz. Lütfen bir daha ki alış verişlerinizi Perabitkisel sitemizden yaparsanız size daha çok yardımcı oluruz ve bu süreçte yaşamkoçluğu yaparız. Sağlıklı günler dilerim.

   • Yadiğar diyor ki:

    Ve şunu sormak ıstıyorım thermo tablet yemeklerden öncemı alınacak sonra mı cok şükür bı rahatsızlığım yok bölgesel incelmek için aldım basen ve kalça var ben sabah kahvaltıdan 2 saat sonra aksam ıse 1 saat sonra alıyordum sızce nasıl kullanmalıyım her yorum farklı söyluyorlar

 11. Yadigar diyor ki:

  Benim tansıyon gıbı bı hastalgım falan yok cok şükür bölgesel incelmek için aldım thermo ve konstre cayı shake gerek duymadım ayrıca dıyey yapıyorum cunku tabletı ben kahvaltıdan 2 saat sonra ve aksam yrmrgınden 1 saat sonra atıyorum cayı 4 defa ıcıyorum gunde bu sekılde kullanıyorum bas agrısı ve mıde bulantısı yapıyor arada bı normal mı bu

 12. Beyne kılıç diyor ki:

  Selam ben kalp damar hastasiyim ve 4 tane stent var bende bu herbalifeye başlarken danışmanlara sordum herhangi bi yan etkisi olmadığını tamamen bitkisel ürün olduğunu söyledi bugünde th ermo tablete basladim ve yorumlarda anjiyo hastalarına önemrmediginizi yazmışsınız kafam takıldı ne yapmam gerekiyor

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba Beyne Kılıç Perabitkisel sitesi hem yaşam koçluğu hemde herbalife ürünleri satış sitesi. Lütfen ürünlerinizi alırken perabitkisel sitemizi tercih edin.
   termo complete tablet içeriği bakımından vücudu ısıtır ve kan debisini hızlandırır. Bu sayede katı yağlar hareketlenir. Kalp damar rahatsızlığı olan hastalarımıza ve sten takılı kişilerin kan debisi ani hızla yükselip inmesinde risk oluşur bu nedenle kalp damar hastalarına biz önermiyoruz. Amacımız ürün satmak değil doğru ürünü doğru kişiye sunmaktır.
   Size önerimiz Herbalife Nitework kullanmanızdır. Nobel ödüllü ünlü kalp cerrahı ignardo tarafından üretilmiştir. Sizin için ideal üründür. Ürünü sitemizden alabilirsiniz kullanımı hakkında daha detaylı bilğilendirebiliriz.
   https://perabitkisel.com/urun/herbalife-niteworks-150g/

 13. Fehmi diyor ki:

  Ben vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum haftada en az 4 gün salondayım. Vücut yağ oranım %13.5 alt göbek belgesinde fazlalığım var thermo tablet bu konuda ne kadar etkili olur veya olur mu %10 lara indirmek istiyorum yağ oranımı??

  • gülsüm güler diyor ki:

   Fehmi bey öncelikle azminiz ve planlı çalışmanızdan dolayı tebrik ederim. Size thermo complete fayda sağlar. Ben size herbalife konsantre çay ve herbalife thermo complete tabletini birlikte kullanmanızı öneririm. Alışverişte sitemizi tercih ederseniz size iki ürünün kullanımı ve oranlaması hakkında danışmanlık yapabiliriz daha yüksek fayda sağlarsınız. Ürünlerimizin yanında danışmanlık ve herbalife yaşam koçluğu ücretsizdir.

 14. zeynep diyor ki:

  merhabalar ben 1 yıldır düzenli olarak thermo complete kullanıyorum ama yemeklerden önce bol su ile tüketiyorum bunu yalnışmıdr yemeklerden sonra mı tüketmeliyim yardımlarınız için işimdiden teşekkürler..

  • gülsüm güler diyor ki:

   Zeynep hanım merhaba ben herbalife yaşam koçu Gülsüm ve site yöneticisi, sitemizi ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz. Thermo tableti nasıl kullanıyorsunuz yani hangi zanmanda kullanıyorsunuz ve günde kaç defa kullanıyorsunuz. Su içmeniz çok güzel yemeklerden önce su içiyorsanız ılık su içmenizi öneririm. Nedeni midede uzun süre kalır tokluk hissi verir buda az yemenizi sağlar. Thermo içerken soğuk su ile için metabolizmanızın hızlanmasına katkı sağlar. Ürün alış verişinizi yaparken sitemizi tercih ederseniz daha etkili ücretsiz yaşam koçluğunuzu yaparız. İyi günler dilerim.

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba Pınar hanım bebek emzirdiğiniz için thermo tableti önermiyorum. Nedeni içerisinde kafein var bebeğe gereksiz kafein yüklersin ve bebekte thermonun yağ yakıcı özelliğinden etkilenir. Lütfen Pınar hanım herbalife ürünleri alıken sitemi tercih edin size daha detaylı koçluk yapabilirim. İyi günler dilerim.

   • Selver diyor ki:

    Selam ben bir elli boyundayimm89 kilo sorunum var belde fıtık var kilo baskı yapıyor Herbalife yi kullanan faydasını görürüm uyum gerçekten duaciniz oluum

    • gülsüm güler diyor ki:

     Merhaba Selver
     Benimle irtibata geçiniz size bire bir koçluk yapalım.
     sizin durumunuz biraz özel size en uygun ürünleri belirleyelim kullanma sürecinde size destek olmak isterim.
     iletişim: 05072851125

 15. nazlıcan diyor ki:

  merhabalar bu üründen aldım. konsantre çayını içiyordum diyetisyenin verdiği listeme de uyuyorum. aklıma takılan şu bu ürünü spor yapmadan önce mi sonra mı kullansam daha etkili olur

 16. nazlıcan diyor ki:

  merhabalar bu üründen aldım. konsantre çayını içiyordum diyetisyenin verdiği listeme de uyuyorum. aklıma takılan şu bu ürünü spor yapmadan önce mi sonra mı kullansam daha etkili olur

  • gülsüm güler diyor ki:

   Nazlıcan hanım sitemi ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim. İnanın bu ürünü almadan sitemizi almak için tercih etseniz size harika yaşam koçluğu yaparım. Ama malesef burası bir bilgi sitesi değil satış yapmalıyız ki ayakta kalalım. Bir yaşam koçluğu eğitimi 1800 tl bunlara para ödüyorum daha faydalı olma adına.
   Sitemi ziyaret eden herkese teşekkür ediyorum. şimdi cevap vermesem kendime sayğısızlık bilgiyi saklama gibi görüyorum. Tüm samimi duygularımı size iletiyorum. Lütfen alış verişlerinizde sitemizi veya telefonla bana ulaşın sipariş oluşturalım.
   CEVAP: Spora başlamadan 20 dakika önce 500 ml su ile alın. Çok etkili olur. İyi günler diliyorum.

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba nazlı hanım Ürünü nereden aldınız bilmiyorum. Çünkü ürünleri bekletip son kullanma tarihi gelince satan kişilerden aldı iseniz bir yorum yapamam.
   Eğer perabitkisel sitemizden almış olsanız hem ürünlerin orjinalliği sitemiz güvencesinde hemde ürünlerimiz aldığınız tarihten itibaren açıkta olsa saklama koşullarında yani serin ve güneş görmeyen bir yerde koruduysanız . 2 yıl raf ömrü veriyoruz.
   Ancak aldığınız ürünü nereden ve ne kadar orjinal bilmiyorum. Bu nedenle üzgünüm size kullanın veya şu kadar süresi vardır diyemem. Bir dahaki sefere sitemizi tercih edin bu tür sorunları yaşamayın. İyi günler dilerim. http://www.perabitkisel.com

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba Zeynep hanım herbalife ürünlerini almadan keşke sitemizi ziyaret etseniz. Alış verişlerinizi sitemizden yapsanız size daha detaylı bilği aktarımı yapabilirdik. Sitemizden ürün alan herkese ücretsiz yaşam koçluğu yapmaktayız. Hangi ürün ona uygun akıllı alışveriş yapmalarını sağlıyoruz. Bir dahaki alişverişinizde lütfen perabitkisel sitemizi kullanınız. İletişim : 05072851125
   sorunuzu cevaplayayım. Thermo complete tablet saf kafein içerir. Bu nedenle emziren ve hamile annelerin kullanmasını önermiyoruz. Kafein süt yolu ile bebeğe geçer gereksiz bebeğe kafein yüklemiş olursunuz.
   Ürünleri alırken size doğru bilgi aktarmada öncü olan perabitkiseli tercih etmeniz dileği ile hoşça kalın. Daha detaylı bilgi veya sipariş için bana 05072851125 numaradan her zaman ulaşabilirsiniz. Herbalife Yaşam Koçu. http://www.perabitkisel.com

 17. Pingback: Herbalife Shake nedir? Nasıl kullanılır? - Perabitkisel

 18. Selin diyor ki:

  Merhaba Gülsüm hanım size cok tesekkur ediyorum sizin sayenizde muhtesem bir sonuc aldim ve hala kullanmaya devam ediyorum sayenizde

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba selin hanım öncelikle sitemize yapmış olduğunuz yorumunuzdan dolayı teşekkür ederiz. Sizler için herbalife eğitimlerini alarak ürünleri en doğru şekilde kullanıcılarımıza özel olarak ilgilenerek yardımcı olup sonuç aldırmak için çalışıyoruz. Mutlu günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.