Herbalife Takviye Edici Gıdalar

Herbalife bireylere sağlıklı yaşam sunduğu ve bireyin gelişimini desteklediği gibi çeşitli sağlık sorunlarına farklı kategorilerdeki ürünleriyle çözüm oluşturuyor. Herbalife kilo yönetimi, atıştırmalık, içecek, aktif yaşam, kişisel bakım ve takviye edici gıda ürünleri ile neredeyse tüm isteklerinize etkili şekilde yanıt veriyor.

Herbalife takviye edici gıda nedir?

Vitamin ve mineral ile vücudunu desteklemek isteyen, zihinsel ve fiziksel gelişimini önemseyen ve gündelik hayatta dinamik ve aktif olmayı amaçlayan kişilerin tercih edebileceği bitkisel ürünlerdir.

Herbalife takviye edici gıdalar nelerdir?

Herbalife markasının Türkiye’de takviye edici gıdalar başlığı altında 6 ürünü bulunuyor.

Herbalife Xtra- Cal – D vitamini ve mineral içeren kalsiyum gıda takviyesidir. Kalsiyum ve D vitamini eksikliğine karşı, kemik ve diş gelişiminde etkili bir yardımcı üründür.

 

Herbalife Thermo Complete – C Vitamini, yeşil çay ve mate yaprağı gibi özel olarak tercih edilen karışımları içeren tablettir. İçeriğinde bulunan bitki özleri sayesinde metabolizma çalışma sürecini hızlandırır, enerjik ve uyanık olmanızı sağladığı gibi yağ yakımı da gerçekleşir.

 

Liftoff Efervesan İçecek – B ve C vitamin ihtiyacının %100’ünü karşılar. Düşük kalorili ve şekersiz olmasına karşın gün içerisinde enerjik ve zinde hissetmenizi sağlar. Güçlü bir anti-oksidan kaynağıdır.

 

Herbalifeline Omega-3 – Herbalife Omega-3 takviyesi multi-fonksiyonel takviye ürünüdür. Çocuklarda zihinsel ve bilişsel gelişimi sağladığı gibi kalp hastalıkları, kolesterol, kan dolaşımı, damar sertliiği, enfeksiyon hastalıkları gibi alanlarda olumlu etkilere sahiptir.

 

Herbalife Tang Kuei – Dong Quai bitki köklerinden oluşur. İçerisinde A,E, B12 vitaminleri, kalsiyum, demir, magnezyum bulunur. İsmini aldığı Dong Quai bitkisi regl düzensizliği, kas krampları, ağrı ve karın şişkinliği gibi sorunların giderilmesinde yardımcı ve etkilidir.

 

Herbalife Niteworks – Yaşam destekleyici Nitrik Oksit oluşumunu sağlayan, L-arginin ve L-sitrulin amino asitleriyle formüle edilmiş takviye gıdadır.L-arginine ve L-citrulline amino asitler kalp, beyin ve diğer organların sağlıklı işlevi için Nitrik Oksit üretimini sağlamakta ve kan akışını desteklemektedir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.