Herbalife Sporcu Gıdaları Ve Protein Ağırlıklı İçecekler

Herbalife Nutrition şirketi  bilinen  beslenme ve takviye edici gıdalar üreten en büyük şirketlerden biridir. Sporcu gıdaları yani protein oranı yüksek içecekler dünyada spor yapan veya fiziksel egzersiz yapan her kesin talebi ve tercihi olmuştur. Ancak bu tür sporcu gıdalarında sporcuların en çok  çekinceleri yasaklı madde analizi yapılması ve bu analizin spor federasyonları ve otoriteleri tarafından kabul görmüş bağımsız laboratuvarlarda  test edilip onaylanmış olup olmadığıdır

Herbalife sporcu gıdalarının isimleri nedir?

 • Herbalife Formül bir sport         → Beslenme ve Kas Koruyucu
 • Herbalife Rebuıld Endurance    → Tamamlayıcı ve Yeniden güç
 • Herbalife Prolong                       → Dayanıklılık
 • Herbalife Rebuıld Strength        → Protein, demir deposu, güç ve kuvvet
 • Herbalife CR7 sporcu içeceği    →  Maksimum güç ve performans

Herbalife sporcu gıdaları spor öncesi, spor esnasında ve spor sonrası kullanılabilecek sporcu gıdalardır. Bütün Herbalife sporcu içecekleri yasaklı madde testleri yapılmış ve yasaklı madde olmadığı onaylanmıştır. Herbalife sporcu  gıdaları hayatında spor olan herkes için uygun şekilde üretilmiştir. Sadece yürüyüş yapanda  ve profesyonel bir futbolcuda kullanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Spor yapanlar için beslenme çok önemlidir sadece hareket hayatımızda yeterli değildir. Eğer bu birde sporcu  ise mutlaka beslenmesini çok iyi yapmalı ve yediklerine dikkat etmelidir. Gün içerisinde alacağı besin miktarına ve oranına dikkat etmelidir bu besinlerden birde proteindir. Protein alımı ve oranı bir sporcu için önemlidir.

Herbalife sporcu ürünlerini her türlü egzersizde kullanabilirsiniz. Hafif aerobik hareketler yani yürüyüş, ip atlama,hareketli dans, yürüyüş bandı ve yüzme gibi buna benzer aktiviteler herbalife sporcu içecekleri rahatlıkla kullanılabilir. daha yüksek Ana aerobik hareketler normal sportif aktiviteler ve ağırlık kaldırma çalışması herbalife sporcu ürünlerinin desteklediği sporlar. Kilo kaybı veya aynı kiloda kalmanın çok önemli olduğu boks. kick boks,salon ve yağlı güreşler ve karate sporları herbalife sporcu ürünleri kalori yönünden bu sporlarda da çok tercih edilmektedir. Herbalife kullan sıkletini kontrol et.

Herbalife Sporcu Gıdaları Ve Enerji ve elektrolit tamamlayıcı içecekleri

Herbalife sporcu içecekleri içerik olarak vücudun Kaba dengesini sağlayan Dört amino asiti tam ve istenilen oranda vücuda takviye olarak sağlar.

Herbalife Formül Bir Sport Sporcu İçeceği :  Spora hazırlanırken kullanılan formul bir sport sporcu gıdasını maddeler halinde tanıyalım

 • Spor öncesi içilen bir sporcu gıdasıdır.
 • Sporcuların veya egzersiz yapanların spor öncesi temel gıdası sayılır.
 • İçerisinde kas koruyucu Gulutemin amino asiti bulunur.
 • Formul bir sport spordan önce vücudunuzu yapacağınız egzersize hazırlanmasını sağlar.
 • Spora başladığınızda kasların maksimum enerji üretimi yapabilir hale gelmesini sağlar.
 • C vitamini  B12 vitamini ve protein ve mineraller içerir.
 • Spor öncesi öğün yerine de kullanabilir.
 • Herbalife formul bir sportla kaslarınızı koruyun.
 • Tadı vanilya aromasıdır.

Herbalife Rebulıd Endurance Sporcu Gıdası: Egzersiz veya spor sonrası kaybedilen su ve elektrolit yerine konması amaçlı yorulan bedenin toparlanmasını sağlamaya yardımcı olur. Spor esnasında sporcular bilir yoğun bir egzersiz  sonrası vücut su ve eloktrolit kaybeder. Vücudun su dengesi bozulur. Isınan vücut daha çok suya ve özel elementler olan elektrolitlere ihtiyaç duyar bunları hızla vücuda Herbalife Rebulıd Endurance sporcu içeceği sağlar. Sporcuların spor sonrası ihtiyaç duydukları çok önemli bir sporcu içeceğidir. Herbalife rebulıt endurance kakao tadında aroması vardır.

Herbalife Prolong Sporcu İçeceği  : Egzersiz esnasında uzun süreli sporlarda spor ve egzersiz sırasında enerji sağlama amaçlı aktivite sırasında kullanılır. Prolong bir nevi uzun süre spor yapan sporcuların tercih ettiği bir içecek. Örneğin dağa tırmanan dağ sporu ile ilgilenenlerin tercihi oluyor. Tri atletlerin uzun maraton koşan koşucuların ve bisiklet ile gezen ve spor yapanların istediği kullandığı içecektir. Herbalife sporcu içecekleri aroma bakımından tadları çok hoş ve ferahlatıcıdır. Prolong sporcu içeceği çikolata aromasında dır.

Herbalife Rebuild strength Sporcu İçeceği : Güç kuvvet gerektiren sporlarda ve ağır aerobik hareketler sonrası ve basit ve normal yürüyüş sonrası da kullanılır. Spor sonrası yorulan ve yıpranan kaslara hızla destek olma amaçlı yeterli düzeyde protein içerir. Kasların güçlenmesini ve onarılmasına yardımcı olur. Strength güç kuvvet demek ağır sporlar sonrası vücudun ve kasların gereksinim duyduğu protein ve demiri hızla vücuda sağlar. Herbalife rebuıld strength ile beslenen kaslar daha kuvvetli ve daha esnek olur. rebuıld strength bir kutusu 1000gr dır. Tadı ve aromasında çikolata aroması vardır.

CR7 Sporcu İçeceği : Bu sporcu içeceği genelde futbolcu Ronaldo’nun içeceği olarak da bilinmektedir. Spor sırasında daha yüksek güç ve enerji ihtiyacını performans yükseltmesine yardımcı olur. Spor esnasında su ve elektrolit kaybını hızlı bir şekilde tamamlamak amaçlı üretilmiştir. CR7 kullanan sporcular spor ve egzersiz anında gücünde ve performansındaki artışı bariz şekilde hissettiklerini söylüyorlar. CR7 sporcu içeceğinin tadı ferahlatıcı bir lezzet olan Açai Aromalı olarak üretilmiştir.

Herbalife sporcu gıdaları tamamen spor ve egzersiz yapanlar için formüle edilmiştir. Kısa mesafe zaman ayarlı sporlarda, uzun mesafe ve uzun süre performans gerektiren sporlarda ve spor ve egzersiz anında maksimum güç istenen sporlarda, kullanılmak üzere yasaklı madde testlerinden geçmiş güvenli sporcu gıdasıdır.

Herbalife Sporcu gıdalarını nasıl sipariş verebilirim?

Sitemizden alabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi veya havale ile ödeme yaparak sporcu gıdalarını satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz şeffaf kargo yöntemi ile gönderilir. Alışveriş sonrası ürünleriniz size ulaştıktan sonra sizinle tarafımızdan iletişime geçilerek ürün kullanımı ve gün içerisinde hangi  yiyecekleri yeme konusunda size destek oluyoruz. Herbalife sporcu ürünlerini almak veya fiyatlarını görmek için aşağıdaki ürün linklerine tıklayarak kolayca diğer sipariş sayfamıza geçiş yapabilirsiniz.

Herbalife Formül Bir Sport Sporcu İçeceği

Herbalife Rebulıd Endurance Sporcu Gıdası

Herbalife Prolong Sporcu İçeceği 

Herbalife Rebuild strength Sporcu İçeceği

CR7 Drivire Sporcu İçeceği

Herbalife sporcu ürünleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Soru : Herbalife sporcu ürünleri dışarıda satılan protein tozları ile aynı düzeyde midir?

Cevap : Herbalife sporcu ürünleri kesinlikle protein tozu değildir. Sporcu beslenmesi ürünleridir ve hiç bir ürünü yasaklı madde içermez.

Soru : Herbalife sporcu beslenmesi ürünlerinizin içeriğinde neden şeker bulunmaktadır?

Cevap : Herbalife sporcu beslenme ürünlerinin içeriğinde bulunan şeker vücudun en efektif şekilde emmesi için sağlıklı şeker bulunmaktadır.

Soru : Herbalife sporcu beslenmesi ürünlerinin protein miktarları neden az?

Cevap : Herbalife sporcu beslenmesi ürünlerinin protein miktarları az değildir. Bir vücudun günlük emebildiği protein miktarı max. 30 g dır. Bundan fazlasını aldığınızı sandığınız proteinli ürünlerde fazlası çöptür.

Soru : Herbalife sporcu beslenmesi ürünleri doping midir ?

Cevap : Herbalife sporcu beslenmesi ürünleri doping değildir.

Soru : Herbalife sporcu beslenmesi ürünlerinde yasaklı madde var mıdır?

Cevap : Herbalife sporcu beslenmesi ürünlerinde yasaklı madde yoktur.

 

Herbalife Sporcu İçeceklerini sipariş vermek isterseniz  tıklayarak kısa yol geçiş yapabilirsiniz.

Herbalife sporcu İçecekleri Takip ve Danışmanlık Bilgi: 05072851125

 1. Aslı diyor ki:

  Gülsüm hanım esim ne olduğu belli olmayan protein tozlarını kullanmıyor sizin tavsiyeniz üzere herbalife sporcu beslenmesi ürünleri ile hem kaliteli kas yapısına sahip oluyor hemde şişirme kas degil gerçekten güzel bir sekle giriyor cok teşekkürler

  • gülsüm güler diyor ki:

   Sitemizi ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim.
   Herbalife Formül bir sport → Beslenme ve Kas Koruyucu
   Herbalife Rebuıld Endurance → Tamamlayıcı ve Yeniden güç
   Herbalife Prolong → Dayanıklılık
   Herbalife Rebuıld Strength → Protein, demir deposu, güç ve kuvvet
   Herbalife CR7 sporcu içeceği → Maksimum güç ve performans

   ürünlerimiz ile her zaman destek olmaya hazırız sipariş için 05072851125 numaradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.