Herbalife Shake nedir? Nasıl kullanılır?

Herbalife Shake  nedir? (mama)

Herbalife shake kilo vermek isteyenlerin diyet programlarında vazgeçilmez olmuştur. Ancak bazı kişiler bu programları doğru danışmanlardan faydalanmak yerine distribütörlüğü sona ermiş kişilerden alıp sonuca gidememektedir. hep söylenen çok istiyorum kullanmayı ama işe yarar mı acaba ? gibi birçok sorular haklı olarak kafaları kurcalamaktadır.

Şimdi herbalife shakeyi tarif ediyoruz. Normal bir yemek içeriği sabah kahvaltısındaki bir öğünde alacağınız bütün vitamin ve mineraller içeriğindedir.sadece bir porsiyonunda 116 kalori vardır. sütle kullanırsanız 216 kaloriye ulaşır. tamamen bir öğündür.

Herbalife Shake içeriği nelerdir?

Herbalife shake vitamin ve mineral bakımından zengin gıda onayı alınan besleyici bir o kadar da lezzetli bir gıda olarak karşımıza çıkıyor. içerisinde var olan kaynaklar şu şekildedir ; A, D, E, C, B6, B12, Riboflavin, Tiamin, Niasin, Biotin, Folik asit, Pantotenik asit.

A Vitamini: Normal demir metabolizmasına katkıda bulunur. Görme, büyüme ve gelişme, doku onarım ve yapımında , üreme ,bağışıklık sistemi için gerekli bir vitamindir. Cildin korunmasını sağlar. A vitamini enfeksiyonlara karşı vücudu korur. Kemik gelişimini ve tırnakların sağlıklı uzamasını sağlar. Özellikle kış aylarında vücudu enfeksiyon ve hastalıklara karşı koruma etkisi vardır.

D Vitamini: D vitamini bizler için en önemli vitaminlerden birisidir. D vitamini eksikliğinde istenmeyen bir çok hastalık ortaya çıkabilir. En önemli D vitamini güneş ışınlarından alınmaktadır. Fakat bunun yanında balık yağı ve balık çeşitlerinde , süt ve süt ürünlerinde , yumurtada da D vitamini bulunmaktadır.  Kemiklerde kalsiyum depolanmasını sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirir. İlerleyen yaşlarda  kemik kaybını önler. Kasların zayıflamasını önler. Cilt hastalıklarının önüne geçer. 

E Vitamini: E vitamini kalp ve damar sağlığını koruyan kanser hücrelerinden vücudu önleyen antioksidan özelliğe sahip vitaminlerdendir. E Vitamini bitkisel yağlar, yeşil yapraklı sebzeler ve kuru yemişlerde bulunmaktadır. E Vitamini bağışıklık sistemini güçlendirir. Kalp ve damar rahatsızlıklarına karşı koruyucudur. Hücrelerin yenilenmesini sağlayarak hücreleri korur. Yaraların hızla iyileşmesini sağlar. Kolestrolü dengeler ve yüksek tansiyonun düşmesini sağlar. Alyuvarların oluşumunda katkı sağlar.

C Vitamini: Vücudun ihtiyacı olan en önemli vitaminlerden birisidir. C Vitamini eksikliğinde genellikler saç, diş eti ve cilt hastalıklarına neden olur. Vücudumuz kendisi üretemediği için mutlaka dışarıdan gıdalar ve takviyeler ile C vitaminini almamız gerekiyor.  Yüksek tansiyonu önler ve felç riskinden korur. Bağışıklık sistemini güçlendirerek bizi hastalıklara karşı koruyucudur. Özellikle baş ağrısı, eklem ağrılarına iyi gelir. Kalp hastalığı riskini azaltır. Demir eksikliğini gidermede destekler. 

 B6 Vitamini:  Piridoksin olarak adlandırılan vücudda depolanmayan ve suda eriyen vitaminlerden biridir. Protein, yağ ve karbonhidrat metabolizmasında yardımcıdır. B6 Vitamini eksikliğinde anemi kansızlık görülür. Bağışıklık sistemi için en önemli vitaminlerden birisidir.

B12 Vitamini: Suda çözülen vücudumuzun üretemediği dışarıdan almamız gereken bir vitamindir. Hayvansal gıdalarda bulunur. Yeni hücrelerin oluşumunu sağlar ve yaşlanmayı önler. Kansızlık (anemi) önlemede yardımcıdır. Merkezi sinir sistemini güçlendirir. Sindirim sistemi için önemlidir. Depresyonu önleyebilir ve etkilerini azaltır. Cilt, saç ve tırnakların en temel ihtiyaçlarındandır.

Riboflavin: Suda eriyen bir vitamindir. Eksikliğinde deride yaralar göz çevresi ve dudaklarda kesik şeklinde yaralar ortaya çıkabilir. Eksikliğinde  Anemi oluşur.

Kansere karşı koruma sağlar. Migren ağrılarını rahatlatır. Cilt ve saç sağlığını korur. Kalp sağlığını korur.

Tiamin: Suda çözülebilen bir vitamindir. Hemen hemen her hücrede kullanılır. Eksikliğinde halsizlik, kronik yorgunluk ve sinir hasarlarına neden olabilir.

Yeteri kadar alındığında Vücudumuzun metabolizmasını destekleyen ve bir çok sistemimizin sağlıkla çalışmasına fayda sağlayan bir vitamindir.

Biotin:  Cilt, saç, göz, tırnak, karaciğer ve sinir sistemi sağlığı için önemli bir vitamindir. Kötü kolestrolü ve kan şekeri dengeler. Hamilelik süresince alınması gereken en önemli vitaminlerden birisidir( fetüs gelişimini destekler). Beyin fonksiyonlarını korur(Alzheimer) riskini azaltır. Doku ve kasları onarır ve korur.

Folik Asit: Amino asit ve kan hücreleri için gerekli bir vitamindir. Depresyon riskini azaltır. Kalp sağlığının korunmasında yardımcıdır. Özellikle hamilelik döneminde hücre bölünmelerinde önemlidir.

Pantotenik Asit:  Suda eriyen bir vitamindir.  Bağırsaklardaki bakteriler tarafından sentezlenir. Eksikliğinde depresyon, yorgunluk, karın ağrısı, kusma, uyuşma, uyku bozuklukları, kas güçsüzlüğü ve kramplar oluşur.

Yeteri kadar alındığında Yaraların iyileşmesini kolaylaştırır. Antikorlar oluşturarak enfeksiyonla savaşır. Bitkinliği önler.

Herbalife Shake’in Kullanımı

Herbalife shake artık televizyonlarda reklamlarda çıkmaktadır. Kullanıcılarımız bize geldiğinde şu televizyondaki yemek yerine geçen mamadan istiyorum diyor. Bilinirlik mükemmel anlatmaya adeta gerek yok.

öncelikle herbalife shake kullanmaya karar verdiğinizde şunu bilmelisiniz. kesinlikle iyi bir danışman yani herbalife eğitimlerini kaçırmamış her eğitime para harcamış kullanıcılarına en iyi sonucu sunmak için çaba harcamış herbalife distribütörlüğü devam eden bilgili bir yaşam koçu bulmalısınız. yoksa instagramda Seyehat ettiği fotoğrafın altına bir herbalife shake atan sadece oturduğu yerde hiç bir eğitim almamış  mutfakta yemek yaparken size danışmanlık yapmaya çalışan veya çocuğunu parkta oynatırken size ürün satmaya çalışanlardan ürün alır profesyonelliğini liyakat ve bilgi değerlendirmesi yapmazsanız. sonuçta herbalife ürünlerini alırsınız ama sonuç almak ciddi bir emek ve takiple geliyor. Biz bu konuda tecrübemize ve bilgimize güveniyorr sonuç aldırdığımız kullanıcılarımız sonuç aldırma sürecinde teminatımızdır.

Herbalife shake sabah ve akşam kullanımı en idealidir. Mutlaka su kullanımı ölçüsü ayarlanmalı. Su içimi güne ayarlı ve dengeli yayılmalıdır. Öğle yemeği mutlaka kontrollü ve belirlenmelidir.Sabah ara öğünü farklı öğleden sonraki ara öğün farklı olmalıdır. shake yanında çay ve thermo complete  kullanılacaksa kesinlikle bir sıralama yapılmalıdır. Termo  tablet shake ile kullanılırken sindirim süreci iyi ayarlanmalıdır. Bütün bu faktörler sizin kilo vermenizi ve metabolizmanızı hızlandırır.

İşte yukarıda saydığımız bütün bu küçük ama etkili dokunuşlar size ivme verecek ve diyet programınızı kolaylaştıracaktır. bizi tercih etmeniz için inanın çok neden var. İyi bir yaşam koçu, iyi bir takip, iyi bir program garantili sonuç alabilirsiniz.

Herbalife yaşam koçu: 0507285 1125

  1. Pingback: Gaziantep'te Zayıflatan Yemek - Pera

  2. Yüksel diyor ki:

    Gülsüm hanım iyi çalışmalar dilerim ve bana herbalife şahane ürünleri ile 35kg vermeme yardımcı oldunuz su an sabitleme programında ilerliyoruz ve kilo almadığım icin ve daha dinç hissettiğim için kendimi size çok teşekkür ederim.

    • gülsüm güler diyor ki:

      Sitemizi ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim Yüksel bey. Daha güzel sonuçlar için eğitimlerimizi tamamlıyoruz ve siz değerli danışanlarımıza destek olmak istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.