Herbalife Setleri ile Tanışın

Herbalife kilolarınızı korumak, kilo yönetimi ile istenen kiloya ulaşmak ve sağlıklı beslenmek için tercih edebileceğiniz bitkisel formüllü markaların başında geliyor. Beslenme noktasında yaşadığınız problemler, yoğun iş temposu altında sağlıklı beslenememe ve hedeflenen kiloyu koruyamama gibi sorunlar yaşıyorsanız Herbalife Setleri tam size göre. Herbalife Setleri arzuladığınız vücut şekline göre değişiklik gösteriyor. Kullanım süresi, kilo yönetimini daha etkin hale getirme ve kilo kontrolünü daha kolay sağlama amacıyla çeşitli Herbalife setleri bulunuyor.

Bu yazımızda Perabitkisel.com olarak sizin için özel olarak hazırladığımız Herbalife setleri, Herbalife set fiyatları ve Herbalife set kullanımı hakkında bilgi veriyoruz.

Herbalife Tanışma Seti

Herbalife’ı yeni kullanmaya başlayan veya Herbalife ile ilk kez tanışan kullanıcılarımızın tercih edebileceği set olan “Herbalife Tanışma Seti”ni 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Paket içeriğinde 2 adet Herbalife Formül 1 Shake bulunuyor ve Çikolata, Vanilya ve Fındık’tan dilediğiniz aroma ile pakete sahip oluyorsunuz. Ortalama Herbalife Formül 1 Shake’in kullanım süresi 15 gündür. Tanışma setiyle birlikte ürün adedinin iki olması sebebiyle 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

 

Herbalife Güçlü Etki Seti – Seviye 1

Herbalife Tanışma Paketi’nin yanı sıra kullanıcılarımız için faydalı ve sağlıklı olacağını düşündüğümüz bir diğer paket Güçlü Etki Seti – Seviye 1. Paket içeriğinde 2 Adet Herbalife Shake ve 1 Adet Bitkisel Konsantre Çay bulunuyor. Herbalife Shake öğün yerine geçen ve vücut ihtiyacını karşılayan 22 mineral ve vitamin barındırırken, Herbalife Çay’ı metabolizmanın hızlı çalışmasını, kilo kontrolünün daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlıyor.

 

Herbalife Güçlü Etki Seti – Seviye 2

Herbalife’ın kilo azaltma, fit ve sağlıklı görünme ve sağlıklı beslenme noktasında sunduğu ürünlerden oluşturduğumuz sonraki Herbalife paketi : Güçlü Etki Seti – Seviye 2. Paket içeriğinde 2 Adet Formül 1 Shake, 1 Adet Herbalife Bitkisel Konsantre Çay ve 1 Adet Thermo Complete bulunuyor. Uyguladığınız diyete göre günde 1 öğün veya 2 öğün olarak alacağınız Shake’in yanı sıra, günde 2 bardak tüketebileceğiniz çay anti-oksidan desteği; enerjik olunmayı; metabolizma çalışma hızını arttırmayı sağlar. Tüm bunlara ilaveten, iki ürünle birlikte kullanacağınız Herbalife Thermo Complete yağ yakımı noktasında devreye girer ve vücut içerisinde karbonhidratla eş zamanlı çalışarak yağ yakımını hızlandırır.

Herbalife Güçlü Etki Seti – Seviye 3

Herbalife’ın ürünlerinden verim elde etmenin en etkili yolu Herbalife Güçlü Etki Seti – Seviye 3’ü tercih etmek. Herbalife Shake, Çay, Thermo Complete ortaklaşa çalışarak ve sağlığınızı koruyarak hareket ederken, Herbalife Aloe Vera içeceği tamamlayıcı etkiye sahiptir. Kullanıcıların beslenmeye alışma sürecini hızlandırma, sindirim ile ilgili yaşadıkları sorunları giderme ve kilo yönetiminden daha hızlı sonuç olma noktasında devreye giren Seviye 3 seti özellikle kısa sürede istenen kiloya ulaşmak isteyen kullanıcılarımız tarafından en çok tercih edilen Herbalife setidir.

 

Herbalife Kahvaltı Seti

Günlük hayatta sabah kahvaltısına istediği gibi vakit ayıramayan ve güne düşük enerjiyle başlayan bireylerin tercih edebileceği Herbalife Kahvaltı Seti ile kilo kontrolünü sağlayın. Sabah kahvaltısını es geçmek yerine düşük kalorili öğün ile güne enerjik başlayın. Herbalife Shake’i sade, sütlü veya Perabitkisel.com’da paylaştığımız en lezzetli shake tariflerinin üzerine kendinizi canlı ve dinç hissedeceğiniz Herbalife Çayını için. Herbalife Aloe Vera içeceği ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin ve vücut tarafından ihtiyaç duyulan sıvı alımını gerçekleştirerek sağlığınızı koruyun.

 

Daha detaylı bilgi almak için ürünleri tekli olarak inceleyin. Dilerseniz 0 507 285 11 25 nolu destek hattından çağrı veya Whatsapp yolu üzerinden Herbalife setleri, Herbalife set fiyatları ve ürünlerin nasıl kullanıldığı noktasında bilgi almak için bizlere ulaşın.

HerbaLIFE Ürünleri

Herbalıfe Setleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.