HERBALİFE PROTEİN BAR

Herbalife protein bar 10 gram protein içermesi ve 240 kalori  ile atıştırmalıklar arasında tercihen ön plana çıkmaktadır. herbalife  protein bar üç çeşittir. Bunlar :

 • Çikolatalı ve bademli bar :  Üzeri özel en kaliteli kakao tozlarından üretilmiş. Doğal katkısız çikolata ile kaplanmış. İçerisinde badem parçacıkları özenle seçilip konmuş ve proteince çok zengin bir ara öğündür.
 • Fıstıklı ve çikolatalı bar : İçerisi bol fıstıklı üzeri çikolata kaplı lezzetli bir ara öğün.
 • Limonlu ve vanilya aromalı bar : Limon ferahlığı ve vanilya yoğunluğunu hissettiğiniz harika bir lezzet.

Doyurucu Ara Öğün Herbalife Protein Çikolata Bar

Herbalife kilo verme programında veya kilo kitleme programında kullanıcıların en çok ihtiyaç duydukları ara öğün. Ancak bu ara öğünlerde neler yiyebileceklerini her zaman bize soruyorlar. bazen ara öğün önerirken kullanıcı kişinin vakit sorununu ve iş yükünü göz önünde bulundurmak gerekiyor. Ara öğünde salata öneriyoruz kişi salata yapacak zamanım yok diyor. bu tür kullanıcılarımıza hem doyurucu bir ara öğün olmalı hemde hazır bir atıştırmalık olmalı bu şartlara en uygun herbalife protein bar oluyor.

Bazı kullanıcılarımızın çikolata krizi oluyor veya tatlıya karşı çok fazla düşkün oluyor. Bu tür zaafları olan kullanıcılarımıza herbalife protein barı öneriyoruz. harika sonuç alıyoruz. Tatlı krizini çikolata krizini sonlandırıyor. Kilo verme programında programı delecek en önemli bir engeli kolaylıkla aşabiliyoruz. Herbalife protein bar en önemli özelliği 10 gram protein içermesi ve 239 kalori olması hem besleyici hem az  kalorili bir ara öğün olması.

Herbalife protein bar neden bu kadar tercih ediliyor?

Herbalife protein barın tercih edilme nedeni bir çikolata olması insanlar diyet yaparken çikolata yiyebilecekleri onlara çok cazip gelmektedir. Ayrıca sırf çikolata krizi olmasından dolayı ben diyet yapamam diyenlere muhteşem bir alternatif oluyor. Bazı kullanıcılarımız ”Ben diyet yapamam nedeni gece kalkıyorum çikolata veya tatlı yiyorum ve her gün tatlı yemem lazım nasıl diyet yapacağım?” diyen azımsanmayacak kitlede olan ve kilo vermek için yeni yeni yollar arayışına giren insanların bu sorununu tam anlamıyla çözüyor.

Herbalife Çikolata barın Kutusunda 14 adet çikolata bar vardır. Günde tek ara öğün yaparsanız 14 günlük eğer günde iki defa ara öğün yaparsanız bir hafta size yeter.

Okul dönemi başladı. Çocuklarınızın okul kantinlerinden sağlıksız çikolatalar almasını istemiyorsanız onlara en güzel alternatif herbalife çikolata bar. İçerisinde sağlıklı çikolata 10 gram protein var çocuklarınız anlamsız şekilde şeker ve yağ yiyerek yağlanmasını önleyin. Herbalife çikolata bar Çocuğunuzun çantasında en sağlıklı doyurucu çikolata olarak yerini alacaktır.

Daha detaylı bilgi ve sipariş için : 05072851125

 1. Aslı diyor ki:

  Ara öğün e ihtiyaç duydugum her an yanımda herbalife protein var ve hem saglikli protein alarak guzel kilo verebiliyorum gülsüm hanim herbalife in tüm ürünleri ile beni tanistirdiginiz icin size teşekkür ederim:)

  • gülsüm güler diyor ki:

   Sitemizi ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Lezzetli ara öğünümüz ile kilo kontrolümüzde danışanlarımızın her zaman yanındayız ve daha iyi hizmet verebilmek için 05072851125 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.