Herbalife Multi-Fiber Nedir ? Faydaları Nelerdir ?

Multi-Fiber Nedir ?

Multi-fiber günlük vücudumuzun ihtiyaç duyduğu lif miktarını kolaylıkla almamızı sağlayan gıda takviyesidir. Multi-Fiber suda çözünebilen ve çözünemeyen yüksek oranda lif içermektedir. Sindirim sistemini düzenler ve bağırsakların çalışmasını en iyi seviyeye getirir.

 

Multi-Fiber içeriğinde neler var?

Herbalife multi-fiber lifli ve aromalı içecek tozu içeriğinde elma, yulaf, narenciye ve inülinden gelen kaliteli lif çeşitlerini hepsini bir arada bizlere sunmaktadır. 1 porsiyon multi-fiber 5g lif içerir. 1 porsiyon multi-fiber 15kcal’dır. Multi-Fiber şeker içermemektedir.

  • Suda çözünen lifler
  • Suda çözünmeyen lifler
  • İnülin lifler

Herbalife Multi-Fiber faydaları nelerdir?

Multi-Fiber lifli ve elma aromalı içecek tozu diğer lifli gıdalar gibi tokluk hissini fazlalaştırır. Diyet programlarının en önemli ihtiyaçlarından birisidir.

Suda çözünebilen ve çözünemeyen lifler tokluk hissini artırarak mideyi rahatlatır. Sindirim sistemini dengeler ve düzenler.

Günlük beslenme programımızda sağlıklı bir bireyin alması gereken lif miktarı 25g’dır.

Türkiye ve avrupa hesaplamalarında araştırmalara göre yetişkin bireylerin günlük alması gereken 25g lif miktarını alamadıkları saptanmaktadır. Bu sebep ile ülkemizde ciddi oranda obezite kişi sayısının her geçen gün daha fazlalaşmasına sebep olur. Bir başka araştırmalarda ise Türkiye ve avrupa genelinde yetişkin bireylerin günlük alabildikleri lif miktarı en fazla 10-15g ı geçmemektedir. Bu sebep ile ekstra gıda takviyelerine ihtiyaç duymaktayız.

Herbalife multi-fiber metabolizmayı hızlandırarak kilo problemi olan kişilere iyi bir çözüm sunmuştur. Yüksek lifli ve elma aromalı içecek tozu kabızlık probleminizi giderir.

Multi-Fiber lifli elma aromalı içecek içeriğinde probiyotik lifler içermesi ile bağırsaklardaki faydalı bakterilerin artmasına katkı sunar. Bu sayede bağırsaklarda verimli bir emilim sağlar ve besinlerden daha fazla faydalanmamızı destekler.

Herbalife Multi fiber lifli takviye içeceği lif kaynağı arayışında olan kişilerin karşısına çok iyi bir çözüm olarak çıkmıştır.

Herbalife Multi-Fiber Elma Aromalı İçeceği Kimler Kullanabilir?

Günlük hayatında beslenme programında lif alımına önem veren tüm bireylerin ilk tercihi olarak Multi-fiber mutlaka olmalıdır. Multi-fiber tek seferde yüksek oranda lif ve 3 farklı lifi aynı anda vücudumuza almamızı sağlar. Bağırsak problemi yaşayan, kabızlık sorunu olan tüm bireyler Multi-Fiberi güven ile tercih edebilirler. Herhangi bir sağlık problemi yaşamayan özel rahatsızlıkları olmayan herkes Multi-Fiberi kullanabilirler.

Biliyorsunuz ki ülkemizde yetişen hiç bir besin maddesi artık eskisi kadar doğal bir şekilde yetişememektedir. Bu sebep ile herbalife bize en doğal şekilde yurt dışında ürünleri üretip tohumdan soframıza gıda takviyesi olarak getirmektedir. Şu bir gerçek ki ülkemizde maalesef ki ilaç kullanılmadan hiç bir şey yetişmemektedir.

Herbalife Multi-Fiber Lifli ve Elma aromalı İçeceğin Kullanımı Nasıldır?

180ml suya 1 çorba kaşığı toz ürün (6.8g) karıştırılır. Ayrıca tercih ettiğiniz formul1 shake karışımınıza da 1 çorba kaşığı ilave ederek keyifle tüketebilirsiniz.

Gün içerisinde ihtiyacınız olan günlük miktarınızı  birlikte ayarlayabiliriz daha detaylı bilği için numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz

Herbalife multi-fiber içecek tozu domuz yağı ve domuzdan elde edilmiş hiç bir katkı maddesi içermez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.