Herbalife Heartwell Kolesterol düşürücü gıda

Dengeli beslenmek sağlıklı kalmanın koşullarından biridir. Bedenimizi ve bize enerji sağlayan ayakta kalmamızı sağlayan organlarımızı bir fabrikaya benzetirsek herbalife ürünleri bu fabrikanın en verimli şekilde çalışmasına destek vermek amaçlıdır. herbalife heartwell (yulaf beta-glukan) lif tozu  bu fabrikanın lokamatifini koruma amaçlıdır. kalp ve damar koruyucu kolesterolü ayarlayan yüksekse düşüren harika bir üründür.

           Herbalife  Herartwel  (Beta – glukan) Nedir?

Yulaf bitkisinin kepek kısmında bulunan suda çözünebilen bir liftir. Kendine has yapısıyla kolesterolünüzü düşürür yada kandaki koletrol seviyesini ayarlar normal seviyede olmasına yardımcı olur.

Yarar sağlayabileceğiniz günlük yulaf beta-glukan  lif 3 gram tüketilmelidir. Yulaf beta-glukanı kan kolesterolünü düşürür. Yüksek kolesterol koroner kalp rahatsızlıklarının oluşum ve gelişiminde bir risk nedenidir. Yulaf beta-glukanın kolesterol seviyesini düşürdüğü ve normal seviyesini koruduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Uluslararası kapsamda yapılan 55’ten fazla araştırmada, yulaf beta-glukanın kan kolesterolü seviyesi  üzerinde  artı yönde  önleyici faydayı gösterdiği görülmüştür. Günlük olarak tavsiye edilen miktarda protein ve yağ alıyor ve vücudunuzu doğru şekilde besliyor olmalısınız.

Peki, yulaf beta-glukanın cok önemli bir lif kaynağı olduğunu duymuş muydunuz?

Yulaf beta-glukan insanlarda beslenme alışkanlıkları ile doğru orantılı kolesterol seviyesi yükseldikçe buna en etkili ve doğal çareler daha revaçta oluyor. yapılan bir araştırmada ülkelerde kolesterol  seviyesi yükselen insan sayısı her geçen gün artmakta olduğunu bize göstermektedir.

Beş büyük Avrupa ülkesinde (Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Birleşik
Krallık) yaşayan 133,3 milyon kişinin kan kolesterolü seviyeleri yüksektir.

Yine bir araştırmaya göre bu konuda üretilecek çözümlerin sağlayacağı faydalar
Önümüzdeki beş yıl içinde, kan kolesterolü seviyelerindeki Yüzde onluk  bir düşüş;
40 yaşındaki erkekler için kalp hastalıklarında yüzde ellilik  düşüşle ve 70 yaşındaki erkekler için de risk düzeyinde Yüzde yirmilik  bir düşüşle sonuçlanacaktır.
Yüksek kolesterol sadece yaşça büyük veya fazla kilolu insanların sorunu
değildir. Sigara içmek, alkol tüketimi, hareketsiz bir yaşam tarzı veya sağlıksız
bir beslenme düzeni de kolesterol düzeylerini etkiler.

Yüksek kolesterol belirtileri ve yüksek kolesterolden nasıl korunmalıyız?

• Yüksek kolesterolün açık belirtileri yoktur.
• Kolesterol seviyelerinizi öğrenmenin tek yolu bir doktoru ziyaret etmektir.
• Beslenme biçiminizi ve  yaşam tarzınızı gözden geçirmek bile risk altında olup olmadığınızı anlamaya yardımcı olabilir:
• Sağlıksız bir beslenme düzeniniz mi var?
• Hareketsiz misiniz?
• Sigara içiyor musunuz?
• Beslenme şeklinizdeki, şeker veya yağ içeriği yüksek mi?
• Bu yaşam tarzı alışkanlıklarının tamamı kalp ve damar hastalıkları  YÜKSEK KOLESTEROL ile güçlü bir şekilde bağlantılıdır.
Kalp, insan vücudunda kilit bir rol oynar, kalbe iyi bakmak Önemlidir.

Heartwell içeriği ve faydaları nelerdir?

 • Yulaf kepeği tozu(%89) , Bitkisel krema tozu ( ayçicek yağı, maltodekstrin, sodyum kazeinat (süt) , aroma verici

Yulaf kepeği tozu : Yulaf yüksek oranda çözünür posa ve lif içerir. İçerisinde selenyum, manganez, çinko , demir , B2 , B3 ve E vitamini açısından zengin bir gıdadır.

Yulaf kepeğinin içeriğinde bulunan E vitamini ile selenyum güçlü bir antioksidan işlevi görür ve hücrelerin yapısını korur.

Manganez kalsiyum emilimi ve kemik sağlığı için en önemli besindir.

Çinko öncelikle beyin fonksiyonlarını yerine getirir ve DNA sentezi yapabilmesi için bu besine ihtiyaç duyar.

B2 vitamini insan vücudunda sinir sistemi , gözler ve deri için çocuklarda ise büyüme ve gelişme için önemli bir vitamindir.

B3 vitamini vücuttaki protein ve yağların işlenmesini ve enerji üretmesini sağlar ayrıca cilt sağlığında önemli etkendir.

Yulaf kepeğinin ayrıca bir özelliği ise vücuttaki kan şekerini düzenler kolestrolü düşürür ve kilo vermeye destek bir besin kaynağıdır. Lifli yapısından dolayı midedeki sıvıyı emerek daha fazla yer kaplayarak uzun süre tokluk hissi sağlar. Sindirim sistemini de olumlu yönde etkiler.

HEMEN HIZLI SİPARİŞ VER

Herbalife Heartwell

 Herbalife Heartwell  lif tozu için neler söylenebilir?

Herbalife Heartwell ana bileşen olarak OatWell yulaf beta-glukanı içeren aromalı bir içecek tozu karışımıdır.
Heartwell Yulaf beta-glukanı kan kolesterolünü düşürür.
 Herbalife Heartwell Beta-glukanlar normal kan kolesterol seviyesinin korunmasına katkıda bulunurlar.
3 g  Herbalife Heartwell yulaf beta-glukanı (2 ölçek)
 Şeker içermez.
 Yapay tatlandırıcı içermez
Lif bakımından zengindir ( bir ölçek 3 g lif içerir)
Protein kaynağıdır
1 ölçek 25 kcal’dir

Heartwell beta gluka

Heartwell ( Yulaf Lifi) Faydaları ve Vücudumuzdaki Yararlı Etkileri

 • Kötü kolesterolü düşürür. Heartwell kullandığınızda yüksek kolesterol sonunuz kalmaz. Gününüz rahat geçer.
 • Damarlarda akan kandaki yağ oranını düşürür. kanın akışkanlık oranının artmasına katkı sağlar. Bu şekilde gününüz daha zinde geçer.
 • Kabızlığı geçirir. Çalışmayan bağırsak nedeni ile günlük karın ağrısı ve karın şişkinliğinden kurtulmanıza sağlayarak yaşam kalitenize katkı sunar.
 • Kana karışacak kötü yağları içerisine hapsederek dışarı atılımını sağlayarak kalp damar korumasına katkı verir.
 • En önemli ve etkin faydası bağırsakları çalıştırarak bağırsak temizliğini sağlar. Bu sayede insan için en değerli hormon olan serotnin mutluluk hormonunun bağırsaklarda üretilmesine destek sağlar. Mutluluk hormonu sizin gün içerisinde ruh halinizi düzenler daha eğlenceli ve kaliteli geçmesini sağlar.

Herbalife heartwell hakkında kullanıcıların soruları

Kullanıcı Sorusu : Heartwell kullandığımda kolesterolüm düşer mi?

Cevap :Heartwell sabah ve akşam birer ölçek kullandığınızda kolesterolünüz düşer. Beslenmenize herbalife shakeyi eklerseniz daha hızlı sonuç alırsınız.

Kullanıcı Sorusu : Kandaki yağ oranım çok yüksek heartwell kandaki yağ oranını düzenler mi?

Cevap: Evet düzenler, ama düzenli sabah ve akşam birer ölçek kullanarak ve sağlıklı beslenmenizi öneririz. Herbalife omega-3 balık yağını da düzenli kullanırsanız daha hızlı sonuç alırsınız

Kullanıcı Sorusu : Herartwellin yanında kabızlığı giderici ekstra ne kullanabilirim?

Cevap : Heartwellin yanında alovera konsantre içeceği kullanabilirsiniz. Heartwelli karıştıracağınız suya iki kapak alovera ekleyin karıştırıp için. Heartwellin gücünü artırın.

Kullanıcı Sorusu: Heartwell kilo kontrolüne fayda sağlarmı?

Cevap: Herbalife heartwell içeriginde lifli yapısı tokluk hissini artırarak ve bagırsakların daha iyi çalışmasını saglar ve bu sayede  kilo vermemizde büyük bir etkisi vardır.

ÖNEMLİ NOT: Kolesterolünün hakimiyetini kendi eline al. Herbalife heartwell lif tozunu günde bir ölçek kullan kolesterol kontrol altında olsun. Günde  iki ölçek kullan kolesterolünü düşür olması gereken seviyeye getir. Kolesterolünü ilaçla değil doğal yoldan düşür.

 

Herbalife Thermo Complete nedir? Faydaları nelerdir? 2

 

 

 

  • gülsüm güler diyor ki:

   Evet Nermin hanım yeni sayılır. Kolesterol düşürücü ve kabızlık giderici özelliği ile çok ilgi görmektedir. Değerli yorumunuzla sitemize renk kattınız teşekkür ederim.

 1. Atakan diyor ki:

  Kolesterol problemim yok kabızlık için günde kaç ölçek kullanmalıyım.1 kutu ürün 1 ay yetiyormu.ürünü bırakınca yeniden kabızlık yaşarmıyız

  • gülsüm güler diyor ki:

   Atakan bey sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kabızlık sorununda heartwell lif tozu aloevera içeceği ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederim. Sütle veya su ile kullanabilirsiniz günde iki defa kullanmanızı öneririz. Heartwell kutu içerisinde özel ölçek gelir günde iki ölçek yeterlidir. Besinlerdeki kötü yağların emilimini önler ve bağırsakların çalışmasını sağlar. Doğal lif olduğu için sonradan tekrar bu sorunu yaşamazsınız. Alışverişte sitemizi tercih edin kullanımı ve oranı hakkında size özel program yaparız size kullanım süresince destek oluruz. İyi günler dileriz.

   • gülsüm güler diyor ki:

    Selim bey merhaba bu konu ile alakalı bire bir iletişime geçmemiz için 05072851125 nolu telefondan ulaşın evet gerçekten kabızlık probleminizi çözecek üründür. sizlere destek sağlamak isteriz. Teşekkürler

 2. Birsen diyor ki:

  Merhaba ben bu ürünü babama kullandırmak istiyorum babam baypas ameliyatı oldu kalbinde pil takılı kolestrol şeker ilacı kullanıyor.kolestrol ilacı kullanırken bu ürünü kullanabilirmi

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba Birsen hanım babanızın durumu hassas onun kullanabileceği ürünleri belirlemeliyiz buradan tam öyküsünü dinlemeden ürün önermem uygun olmaz beni arayın yada watsap üzeri yazışalım kullanacağınız ürünleri belirleyip. Bizim kontrolümüzde ve bizim babanıza yapacağımız programla kullanmalı. bu noktada sizden haber bekliyorum. İletişim : Yaşam koçu Gülsüm: 05072851125
   görüşmek dileğiyle iyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.