Herbalife Formül 1 Besleyici Shakenin faydaları

Herbalife beslenme şirketi kuruluş felsefelerinden temel neden shake üretimidir desek abartmış olmayız. Shake besleyici karışım şirketin en temel ürünüdür. Shake insanların birinci önceliği olan temel beslenme gereksinimlerinin her zaman ön planda olması nedeniyle bu karşılama adına üretilmiştir. Herbalife shalke vitamin mineral ve kalori yönüyle her zaman ideal bir öğün yerine geçen yiyecek olmuştur.Herbalife  Shake Karışımı nedir?

 herbalife formül 1 Besleyici Shake Karışımı, protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir öğün ve besleyici bir yemektir.

Protein, kas kütlesinin korunma ve artmasına katkıda bulunur.

Herbalife shake aralarında  kalsiyum ve demir bulunan yirmi bir vitamin ve mineral içerir.

B vitaminleri, riboflavin, B6, B12 Vitamini, normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.

Kilo kontrolü için, günde iki öğün bu lezzetli herbalife Shake’i tercih edip bir öğün  normal yemek yiyebilirsiniz. Bu normal yemek öğünü öğle yemeği olmasını öneririz.

herbalife Shake kullanıyorsanız sabah ve akşam herbalife shake kullanmayı tercih edin.

Herbalife shake bir protein tozu değildir. Herbalife shakenin içerisinde hayvansal protein yoktur.

Herbalife shake içerisinde tamamen bitkisel protein vardır.

Herbalife shake bir öğünde almanız gereken vücudun ihtiyaç duyduğu karbonhidrat, yaralı yağlar, protein, vitamin ve mineral içerir. Bir öğünde vücudun bütün besi ihtiyacını tam olarak karşılar.

 

Herbalife shake ile kilo aşağı programı

Aşağı kilo kontrolünde sabah öğünü shake ile olması önemlidir güne uyanan hücreleri az kalorili ve bol vitamin ve mineralle buluşturmak güne bir sıfır önde başlamanız demektir.

Öğle vakti metabolizmanın enerjim gereksiniminin en pik yaptığı saatlerdir. ayrıca aktif yaşamımızın en yoğun olduğu dönemdir. Bu öğünü normal yemekle geçirmeliyiz.

Akşam yorulan metabolizmamız yavaşlar akşam artık az kalori ve hafif bir öğün olmalı buna da en uygun formül bir besleyici shakedir. Akşam günü shake ile kapatılmalıdır. Kilo aşağı diyet programı uygulayan ve bu süreçte shake kullananlar herbalife shakenin yanında vücuda yardımcı olan ekstra momentum  katan ürünleri de tercih etmelisiniz. Bu süreçte size destek olacak herbalife çay, herbalife aloevera konsantre içeceği ve yağ hareketlendirme özelliği olan termo complete tablet kullanmayı tercih ediniz.

Herbalife shake ile kilo yukarı kullanımı

Kilo yukarı yani kilonuz çok az kendinizi halsiz ve fiziksel görünümünüzü beğenmiyor birazda olsa kilo almak istiyorsanız. Herbalife Formül 1 besleyici shake tamda size göre. Herbalife shakeyi sabah öğle ve akşam normal sağlıklı beslenmeniz yanında ekstra olarak yemeklerin üzerine içerseniz. Kilo almanızı sağlar. yanında formül 2 vitamin tableti ve herbalifeline  max (omega-3 balık yağı) tercih edebilirsiniz. Daha iyi sonuç alırsınız.

 Herbalife Sheke ile kilo koruma

İdeal kilonuzu koruyabilmek İçin; günde bir öğün bu lezzetli Shake’i tercih edip iki öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.

Kullanım Bilgisi: Her gün bir öğün için ister günlük yaşamınıza kattığınız öğün olsun, ister kilo yukarı programı uyguluyor olun, ister kilo aşağı kontrol programında olun veya kilo koruma programında olun hiç fark etmez kullanım miktarı ve oranı mutlaka bir herbalife yaşam koçu tarafından belirlenmelidir. Miktar ve oran kişiye göre değişmelidir. Normal sağlıklı bir öğünde öyle değil mi? herkes aynı miktarda ve aynı oranda yiyemediğini dikkate alırsak herbalife besleyici shakede bu şekildedir. Kişiye göre program yapılmalı kişiye göre miktar ve oran belirlenmelidir.  genel bir kullanım şekli herkes için geçerli değildir. Formül 1 Shake’i t kullanırken  Topaklanma olmasını engellemek için her kullanım öncesi kutuyu yavaşça sallayınız. İki çorba kaşığı toz (26 g) iki çorba kaşığı shake de 18 gr protein ihtiva eder.  Shake kullanırken kişinin alacağı protein  kilosuna göre dengeli olmalıdır. Herbalife shake kullanım miktarını sizin kilonuz ve aktif yaşamınız belirleyici olacaktır.

Herbalife Shake Ve Diğer Herbalife Ürünlerini Nasıl Satın Alabilirim?

Herbalife shakeyi  perabitkisel şu an gezindiğiniz sitemizden güvenle alabilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen orjinaldir. Ürünler konusunda ve kullanımı konusunda tam yetkili herbalife yaşam koçu  ve Sitemizin kurucusu Gülsüm hanım size ücretsiz danışmanlık yapacak. Hemen almak sipariş vermek için aşağıdaki linkimize tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

Formül 1 Shake Karışım

Herbalife Shake (mama) fiyatı sitemizde 125 tl göstermektedir. Sitemizi ziyaret eden bütün müşterilerimize özel indirimli fiyat uygulamaktayız.

05072851125 iletişim numaramızı arayın. Sürpriz indirimli fiyatımızı duyun.

Herbalife shake hakkında merak edilen sorular

 •  Soru : Kilo aşağı  programında sadece herbalife shake ile kilolarımdan kurtulabilir miyim? 

Cevap : Evet sadece herbalife shake ile kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Pera bitkisel  yaşam koçları sadece shake kullanımı olan kişiye özel programlar yapmaktalar.

 • Soru : Kilo aşağı programında sonuç alırken vücudumuzda sarkmalar oluşur mu?

Cevap :  Normalde kesinlikle sarkma oluşmaz. Ancak bazı bizi arayan ve herbalife shake kullandıklarını ve iyide sonuç aldıklarını söylüyorlar. Ancak kollarında ve göbek bölgelerinde sarkma olduğunu neden bu durumla karşılaştıklarını soruyorlar.

Herbalife shake kullanırken iyi bir  herbalife yaşam koçu ile çalışmak burada önem arz ediyor. Bu sarkma şikayetlerinin nedenleri herbalife kullanırken kilo aşağı programında protein alım miktarı çok önemlidir. Hücrelerin yapı taşı olan protein az alınırsa sarkmalar  olur. Kullanıcının kilosuna yaşına ve öğle öğününde yediği her besin değerlendirmeye alınarak program yapılmalı eğer bu şekilde kişinin protein ihtiyacı şhake miktarı ve oranı ayarlanarak karşılanırsa kesinlikle sarkma olmaz.

 • Soru : Herbalife shakenin kaç çeşit aroması var?

Cevap : Herbalife shakenin üç çeşit aroması var.

Herbalife Vanilya aromalı shake

Herbalife çikolata aromalı shake

Herbalife fındık aromalı shake

 • Soru : Herbalife shake aromaları arasında vitamin mineral ve kalori farkı var mı?

Cevap : Hayır üç aromada da vitamin mineral aynı kalori üçünde de sütle kullanımda 216 kalori su ile kullanımda 116 kalori içermektedir.

 • Soru : Herbalife shakenin içerisinde ne proteini var?

Cevap : Herbalife shake tamamen bitkiseldir. İçerisinde bitkisel protein olan bezelye proteini vardır. Hayvansal protein kullanamayanlar güvenle shake içebilir. Shake hayvansal ürün içermez.

 • Soru : Herbalife shakelerin tadı konusunda fikir verebilir misiniz.

Herbalife Vanilya Aromalı Shake : Süt ile yapılırsa yoğun vanilya tadı  gelir ve gofret tadına benzer bir aroması vardır. Çok tercih edilen bir lezzettir.

Herbalife Çikolata Aromalı Shake : Çikolata düşkünü olan kullanıcılarımızın en çok tercih ettikleri tat. Süt ile yapıldığında milk shake tadı olur. Pudinge yakın bir tat oluşuyor çikolata seviyorsanız güvenle  öneririm.

Herbalife Fındık Aromalı Shake : Fındık tadını seven kullanıcılara sütle yapmalarını öneririz. Sütle birleşen fındık aroması muhteşem bir lezzet şölenine dönüşmektedir. Bu tadı güvenle öneriyoruz.

Daha detaylı bilgi için veya aklınıza takılan herbalife hakkındaki bütün soruları dilerseniz yorumlar kısmına yazabilirsiniz bizim için sizin yorumlarınız çok değerli eksiklerimizi en iyi sizler görürsünüz,yorumlarınız hizmet kalitemizi artıracaktır. Sorularınızı dilerseniz direk bizimle iletişime geçerek de sorabilirsiniz.

 • Soru :  Herbalife Sheke’nin zararları Nelerdir?

Cevap : Herbalife Sheke kullananlar shakenin zararı var mı? Konusunda bazen şüpheye düşebiliyorlar. Bunun en önemli nedeni herbalife shake içenlerin mide bulantısı ve ishal şikayetleri. Bazı kullanıcılarımızda laktoz alerjisi oluyor veya laktoz alerjisi olduğunu bilmeyen kullanıcılarımız sütle tüketince sütteki laktoz oranı alerji yapabiliyor buda onları acaba shake bana zarar mı veriyor düşüncesine itiyor. Aslında sütten gelişen rahatsızlık olduğu anlaşılmadan kullanıcımız bizimle bu konuyu paylaşmadan herbalife shakeyi bırakabiliyor. Herbalife shake öğün yerine geçen bir yemek olduğu için hiç bir şekilde zararı yoktur. Eğer bir problem oluşuyorsa herbalife shakeyi hazırlarken içerisine ek olarak kattığınız veya ne ile hazırladığınızı değerlendirmenizi öneririz yoksa herbalife shake hiç bir durumda size zararı olmaz.

 • Soru : Günlük Hareketime Göre Kaloriyi Nasıl Ayarlamalıyım?

Cevap : İnsanlar son yüz yılda yapılan araştırmalara göre hakaretleri %60 oranında azalmış. Hal böyleyken son yüz yılda insanların aldığı kalori oranı yıllara göre sürekli artmış. Bu artış devamlı kötü basit karbonhidrat ağırlıklı olmaya başlamış.Bu durum yeni yüz yılda devasa bir sorun olan obeziteyi insanların karşısına çıkarmıştır.

 •   Soru : Hamileler Formul1 shake kullanabilirmi ?

Cevap :  Evet hamileler shake kullanabilir .

Shake vitamin ve mineral deposudur bebeğin gelişimine de katısi olacagi icin içebilirsiniz.

Şimdi en önemli nokta olan kalori kontrolü günümüzde nasıl yapılmalı?

Sosyal hayatta bireyler genelde çalışma sistemleri masa başı oturarak hareketsiz bir zaman dilimi olarak açıklanıyor. Hareket az ise kaloriyi de az almak gerekir. Size bu noktada en iyi alternatif olarak kalorisi azaltımış yemek olan herbalife besleyici shakeni öneririz.

Hem kaloriyi bütün güne yaymada herbalife shake size destek olur. Hemde az hareketli yaşamınıza az kalori ile devam etmenizi sağlar. Günlük hareketinize göre kalorinizi ayarlamış olursunuz. Ayrıca en önemli konu az kaloriyi bütün güne yaymanız  kolaylaşmış olur.

 • Herbalife Sheke’i üç öğün kullanmamda bir sakınca var mı?

Cevap : Çok sıklıkla karşılaştığımız bir sorulardan biri. Evet herbalife shake’i 3 öğün kullanabilirsiniz size hiç bir zararı olmaz. Üç öğün herbalife shake kullanmak kalori çok az olacağından öğle ile akşam arası sizi zorlayabilir ve yemeğe yönelmenize neden olabilir. Bu durumu atlatmak için öğle shake içiyorsanız içerisine veya yanında bir muz veya bir avuç fındık bir avuç ceviz üç dört adet kayısı kurusu gibi elementlerle öğle kalorinizi ideal seviyeye yükseltebilirsiniz. Bu şekilde herbalife öğle öğününüz size yetecek kaloriye ulaşacaktır.

Önemli Bilgi : Herbalife shake sadece bir protein içeceği değildir. Vücudun ihtiyacı olan gün içerisinde kullanacağı karbonhidrat enerji de sağlar. Vücudun ihtiyacı olan karbonhidrat enerji hesaplanmış herbalife shake içerisine konmuştur. Herbalife shake tamamen protein değil bir bütündür.

 • Soru: Yukarı kilo kontrolünde Formül 1 shake olması gereklimi?

Cevap:  Sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesi . evet herbalife formül1 shake yukarı kilo kontrolünde olması gereken ürünlerden bir tanesi sebebi almış olduğumuz besinlerden ihtiyacımız olan vitamin ve mineral desteğinin  yetersiz olması ve bu geri kalan ihtiyaçlarımızın tamamını formul1 shake ile alarak vucud direncimizi yükselterek yukarı kilo kontrolünü sağlamak. Sitemizdeki bütün ürünlerin yeni ve orijinalliği distribütörlüğümüz  garantisi altındadır.

 • Soru : Herbalife ürünlerini ömür boyu kullanmak zorundamıyız?

Cevap : Bu soru genelde sorulanlar arasındadır. Çünkü insanlar bir ürüne bağımlı kalacaklarını düşünürler. Herbalife ürünlerini ömür boyu kullanmak zorunda değilsiniz. İdeal kilonuza ulaştıktan sonra yaşam koçunuz ile kilo sabitleme programı ile bir süre devam edip kendinizi teminat altına almanız gerekmektedir. Sonuç itibari ile kilo vermek için hangi yöntemi yaparsanız yapın eski yeme alışkanlıklarınıza döner iseniz kilo alırsınız. Bu sebepten dolayı mutlaka kendinizi dizginleyecek shake ve bitkisel konsantre çayınız bulunmalı. Daha detaylı bilgiler için bizlere ulaşabilirsiniz. 05072851125

Her şey gönlünüzce olsun. Kaybettikleriniz her zaman kaybetmeyi göze aldıklarınız olsun.

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba Asiye hanım sizinle telefonda iletişimde siparişinizi oluşturmuştuk. Bu gün gün içerisinde kargonuz size teslim edilecek. Watsap motivasyon grubumuza ekliyorum. Size özel beslenme programını watsap üzeri gönderdim. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. iyi günler dilerim.

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba Hayati bey Herbalife shake öğün yerine geçen bir gıda daha doğrusu yemektir. Kullanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin veya sitemizden alışverişinizi yapın sizin ücretsiz yaşam koçluğunuzu üstlenelim. iyi günler dilerim.

    • gülsüm güler diyor ki:

     Merhaba Hülya hanım
     Sitemizi ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim.
     Cevap: Kilonuz çok düşük bunu acil toparlamak gerekli. Herbalife shake bir ölçek kesinlikle yetmez. Kilo alma sürecinde Herbalife shake çok etkilidir. Ancak ben kullanıcılarıma kilo almak isteyenlere kendilerini dinleyip neler yediğini ve neleri sevmediğini belirliyor. Onlara en uyğun programı hazırlıyorum. Günde en az üç porsiyon shake içiriyorum. Ama bu kişiden kişiye değişiklik gösterebiliyor.
     lütfen beni arayın veya watsap üzeri yazın size uygun ürünleri belirleyelim gönderelim sizinle bu süreci beraber götürelim. Takip ve danışmanlık önemlidir.
     Herbalife Yaşam Koçu Gülsüm : 05072851125

 1. Pingback: Herbalife Thermo Complete nedir? Faydaları nelerdir? - Pera

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.