Herbalife Bodrum Sipariş Hattı : 05072851125

Bodrum Yaşam Koçu Gülsüm

Bodrum Muğla ilinin en kalabalık turistlik şehirlerinden biridir. Bodrum evleri beyaza boyanır bu Bodrum için ilginç bir ayrıntıdır. Bodrum’ da eviniz veya yazlığınız varsa tadilat yapmadan önce Bodrum belediyesi ile görüşmenizi öneririm. Siz değerli misafirlerimize ve yeni Bodrum’a taşınan komşularımıza bu faydalı bilgiyi vermiş olalım. Şimdi beslenme ve Denizden yazın saçlarınızı nasıl yıpratmadan koruyacaksınız? bu konuda da bilgi vermek isterim.

Herbalife Saç Bakım Ürünleri

Yaza yaklaştığımız şu günlerde güneşin etkisinden saçlarımızı korumalıyız. Tatil yörelerinde bu daha da fazla önemli olmaktadır. Bu tatil yörelerimizin en kalabalık olduğu Ünlülerin Başkenti Bodrum ilçesine gelecek misafirlerimize bu konuda bilgi paylaşmak istedik.

Herbalife şampuan paraben ve sülfat içermez tamamen bitkisel bileşendir. Herbalife şampuan herbalife saç kremi ile kullanılırsa yazın saçların rengini korur. güneşin zararlı ışınlarının saçlarınızı yıpratmasını önler. Ayrıca yazın tatil yapmak için geldiğimiz yörelerde bol bol denize giriyoruz. Tuzlu suyun saçlarımızı çok yıprattığını biliyoruz. bazen insanlar sırf saçları yıpranmasın diye deniz yerine havuzu tercih ediyor. Ama herbalife şampuan saçlarınızı denizin yıpratmasına izin vermiyor.

  • Saçlarımın yıpranmaması için herbalife şampuan ve kremi nasıl kullanacağım ?

Cevap : Herbalife şampuanı tatil yöresinde iseniz denizin etkisini kırmak için saçlarınızda özel bir yöntemle kullanmalısınız. Size ilk kullanımda miktarı ve krem kullanım sırasını tarif edeceğiz ve her denize gittiğinizde ve denizden çıktığınızda duş alırken saçlarınızı deniz suyundan arındırınca herbalife şampuanla yıkayıp kremle nasıl bakım yapmalısınız bu gerçekten çok önemlidir.

Herbalife şampuan sürekli kullanımda saç köklerini güçlendirecektir. Artık tatil yaparken saçlarım dökülecek veya yıpranacak tedirginliğinden kurtulun  rahat ve güzel bir tatil geçirin.

Bodrum’da herbalife sipariş hattımızı arayın lütfen sizlere ürünleri temin edelim : 05072851125

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.