Herbalife Bitkisel Konsantre Çay faydaları nelerdir?

 

Herbalife Bitkisel Konsantre Çayı, Türkiye’de en çok tüketilen yağ yakıcı çaylar arasında yer alıyor. Dünyaca ünlü beslenme uzmanlarının özel formülüyle geliştirilen Herbalife Çayı kalori yağ yakımını hızlandırdığı gibi, metabolizmayı hızlandırır ve size enerji verir. Ayrıca ödem atımını sağlar.

Tüm bunların yanında yüksek tansiyon ve yüksek kan şekerini yönetmek, bunları dengede tutmak için Herbalife Bitkisel Konsantre Çayı tercih edebilirsiniz. Herbalife’ın özel karışımını içerek vücuttaki toksin ve benzeri maddelerin de temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Herbalife Konsantre Çay faydaları

 • Egzersiz yapmadan yağ yakımında yardımcı,
 • Metabolizma hızlandırıcı,
 • Enerji arttırıcı,
 • Kan dolaşımı güçlendirici,
 • Vücuttaki toksinleri atmada yardımcı
 • Anti-oksidan desteği,
 • Yüksek kan şekerini önleme,
 • pH dengesini düzenleme,
 • Yeşil çayın etkisinden çok daha fazlası,
 • Kardiyovasküler ve sindirim sağlığını korumada yardımcı.

Doğal bir şekilde enerjinizi yükselten Herbalife Çayı ile formunuzu koruyun. Yeşil çayın termojenik (metabolizma hızlandırıcı) etkisini içeren bu sihirli karışım ile etkin kilo yönetimini sağlayın. Her gün tüketilen kahve ve asitli içeceklere karşılık yeni ve sağlıklı bir alternatif yaratın.

Yarım çay kaşığı Herbalife çayını sıcak veya soğuk suya ekleyin. İster sadece ister atıştırmalıklarla birlikte tüketin. Herbalife çayıyla bir bardakta 70 kalori yakın. Yaklaşık 1 kilogramın 7400 kaloriye denk geldiğini düşünürsek bir bardak ile 70 kaloriden kurtulmak iyi bir değer. Kilo vermek ve hızlı yağ yakımını gerçekleştirmek için günde 3-4 bardak Herbalife çayı tüketebilirsiniz.

Konu ile ilgili sorular

S- Sadece Herbalife çayı kullanmak kilo yönetimi ve kontrolünü sağlar mı?
C- Evet, uzun vadede istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

S- Herbalife Çayı ödem ve toksin atımını sağlar mı?
C- Evet,  Ödem atımını sağladığı gibi vücudun şekle girmesinde ve göbek bölgesinin incelmesinde yardımcıdır.

S- Günde kaç bardak Herbalife çayı içmeliyim?
C- Günde ne kadar mikyarda çay tüketmeniz gerektiği yaş, kilo, cinsiyet ve sağlık durumunuza göre değişiklik gösterebilir.

S- Herbalife çay siparişi vermek istiyorum, nasıl sipariş verebilirim?
C- Buradan sitemize üye olun ve Herbalife Çay’ı sepete ekleyin. Havale/ EFT veya Kapıda Ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapabileceğiniz gibi “Canlı Destek”ten bizlere ulaşarak “Ödeal” ile sipariş verebilirsiniz.

S- En ucuz Herbalife Çayı nerede satılıyor?
C- Fiyatları görüntülemek için üye olun veya Canlı Destek’i kullanarak bizimle iletişime geçin.

S- Gittigidiyor, Hepsiburada ve N11 gibi sitelerde satılan Herbalife ürünlerini kullanmanın sakıncası var mı?
C- Herbalife Etik Kurulu’nun aldığı kararların dışına çıkan bazı Herbalife üyeleri, fiyatı görünecek şekilde Gittigidiyor, N11 vb. sitelerde Herbalife ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Fiyat politikasını çiğneyen, müşterileri yanlış yönlendiren ve bilgilendiren bu satıcıların Herbalife ile artık bağı olmamakla birlikte sattıkları ürünleri farklı yollardan temin ettikleri bilinmektedir. Mağdur olmamak,  beslenme ve ürün kullanımı konusunda detaylı ve sağlıklı bilgi almak, kilo yönetimi ve kontrolünü istenilen şekilde gerçekleştirmek için maddiyatı önde tutan satıcılara itimat etmemenizi öneriyoruz.

S- Herbalife çay ile çok hızlı kilo vermem mümkün mü?
C- Mümkün ancak hızlı kilo vermenin sağlıklı bir yol olduğunu düşünmüyoruz. Herbalife yaşam ürünlerini tüketirken, sağlığınızdan ödün vermemek adına besin değeri yüksek fakat kalorisi düşük ürünlerle kendinize bakmanızı önemsiyoruz.

S- Herbalife çay ile sadece sıkılaşmak istiyorum, Herbalife çay sıkılaşma sağlar mı?

C- Evet herbalife çay kullanarak sıkılaşabilirsiniz. Aynı kiloda kalarak giyemediğiniz bir pantolonu giyebilir hale gelebilirsiniz. Bunun en önemli püf noktası çayı normal içimin en az iki katına çıkarmalısınız. Ayrıca alışverişte sitemizi kullanırsanız size özel kullanma programları yaparak sürecinizi bilinçli ilerletmenizi sağlarız.

S- Herbalife çayın kaç çeşit aroması var?

C- Herbalife çayın : Şeftali aroması, Ahududu aroması, Limon aroması ve Klasik aroma olmak üzere dört çeşit aroması vardır. 

S- Ucuz ve indirimli fiyata herbalife çayı almak istiyorum. Herbalife çayın fiyatı ne Kadar?

C- Herbalife bitkisel çayı her yerden indirimli ve ucuz bulabilirsiniz. Ancak bu ürünlerin çoğu iade imkanı olmayan orijinalliği her zaman sorgulanan çaylar. Biz bu tür sitelerle rekabet ve bunların tüketiciye yanlış ve bilisizce ürün satmalarının önüne geçme amaçlı ürünlerimizi müşterilerimizin lehine o sitelerle aynı fiyatlara yaklaşmaya çalıştık. Ürün kampanyalı fiyatlarımız bizimle irtibata geçerseniz o güne özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Ürünlerimiz tamamen orijinal ve Herbalife Nutrition depolarından kontroller sonucu bar-kotlu olarak sizlere ulaştırmaktayız. Güvenin ve ulaşabilir olmanın paradan daha önemli olduğunu düşünerek bizlere 24 saat istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

S- Herbalife bitkisel çayı hamileler kullanabilir mi?

C- Herbalife çayı hamile kullanıcılarımıza mutlaka bizim danışmanlığımızda kullanmalarını öneririz. Hamile olanlar için en önemli durum vitamin ve mineral ağırlıklı gıdalar tüketmek olmalıdır.Vitamin ve mineral bebek için olmazsa olmazdır. Bu süreçte formunuzu korumak isterseniz beslenme düzeninize herbalife besleyici shakei eklemenizi öneririz. Çok az kalorisi ile bol multivitamin içermesi sizin için ideal bir yemek olarak durmaktadır. Herbalife çayı daha fit kalabilmek için ara öğün dediğimiz zamanlarda içebilir. Besinlerden aldığınız vitamin minerallere tesiri olmaması önemlidir. Herbalife bitkisel çayı kullanmadan bizimle yazışmanızı veya iletişim kurmanızı öneririz.

Herbalife Çayın İçeriğinde Bulunan Bitki ekstreleri

 Siyah çay yaprağı ekstresi : Siyah çayda bulunan kafein maddesi kalp dostu olarak bilinir.  Beyin bölgemize  giden kanın artmasına yardımcı olduğu ve bu nedenle hafızamızın  daha aktif  olmasına fayda sağladığı yeni yeni söylenmektedir.  Siyah çay yaprağı  ekstresi hazma yardımcı olur. Siyah  çay yaprağı ekstresinde  bulunan antioksidanlar bağışıklık sistemini güçlendirir ve metabolizmayı hızlandırır. Bu nedenle kilo kontrol içeceklerine eklenebilir. Siyah çay stresin azalmasını sağlar. Enerji verir. Kanser hücrelerine karşı koruyucu etki sağlar. Böbrek taşı riskini azaltır.

Yeşil çay yaprağı ekstresi : Yeşil çay yaprağı ekstresinin faydaları saymakla bitmez. Muhteşem bir bitki. Yeşil çay yaprağı ekstresi kateşin çeşitlerini içeren  flavonoidler  yönünden zengindir. kateşein çay ve bazı  sebzelerde bulunan antioksidan etkili flavonoid grubundandır. yeşil çay yaprağı ekstresi EGCG, kateşinler içinde en fazla antioksidan  özelliğe sahip bileşendir.Yeşil çay yaprağı ekstresindeki antioksidan E vitaminin dekinden 20 kat daha kuvvetli olduğu bilinmektedir.  Yeşil çayın ekstresinde  antioksidan özelliği tamamen doğal şekilde korunmuştur. Yeşil çay yaprağı ekstresi hazmı kolaylaştırır. Vücudun bağışıklılık sistemini güçlendirir. bedeni hastalıklara karşı dirençli tutar. metabolizmayı hızlandırması ve ödem atmada etkisi nedeniyle kilo kontrolünde etkili biçimde kullanılıyor. Tip2 diyabetin önler. Kalp sağlığını korumada yardımcıdır. Alzheimer ve parkinson hastalığını önler. Kan basıncını dengeler ve düzenler. Egzersiz ile birlikte yağ yakımını artırır.

Kakule meyvesi ekstresi : Kakule meyve ekstresi  A vitamini, C vitamini, sodyum, potasyum, kalsiyum, demir, manganez, magnezyum, fosfor ve çinko  vitamin ve mineralleri ihtiva ettiği bir çok kaynakta yazmaktadır. Sindirim sistemi sorunlarının giderilmesine yardımcı olduğu bilinmekte. Mide asitlerini düzenler, sindirimi kolaylaştırır ve mide-bağırsak gazlarının giderilmesine yardımcı olur. Kakule bitkisinin  afrodizyak özelliği vardır. Cinsel isteği artırdığı ve  cinsel işlev bozukluklara da iyi geldiği ayrıca bayanların özel günleri olan  Adet döneminde yaşanan spazm ve krampların giderilmesinde  yardımcı olduğu bilinmektedir. Üst solunum yollarını ferahlatır. Depresyona karşı savaşçıdır ve sakinleştirici özelliği vardır. Kakule meyve ekstresinin bir çok faydasının olduğu ve her geçen gün yapılan araştırmalarda yeni bir yararı daha öğrenilmektedir.

Ebe gümeci çiçeği  ekstresi : Ebegümeci çiçeği  ekstresi mide ve bağırsakların düzenli bir şekilde  çalışmasını yardımcı olur. Kabızlık  ve buna benzer bağırsak sorunlarını gideren ebegümeci çiçeği bağırsakları rahatlatır ve sindirimi kolaylaştırır. Kilo kontrolü güçlü bir sindirim ve sorunsuz çalışan bir sindirimle olur. İntihap söktürücüdür  ve idrar yolu enfeksiyonlarını önler. Cildi korur.Ebe gümeci ekstresinin başkaca bir çok faydası vardır.

Toz bamya çiçeği : Bamya çiçeği şifalı bitkiler arasında ilk başlarda gelen bir çok faydası olan bir bitki çiçeğidir. başlıca bilinen faydaları yüksek tansiyonu düşürmeye , kolesterolü dengelemede ve kalp ve damarları korumaya yardımcı olur. Şekeri dengeler ve doğal bir insülin kaynağıdır. Yapısında güçlü demir barındırır. Antioksidan yönünden güçlüdür. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineral sayesinde vücut direncinin artmasına destek olur.  Kolestrol dengelemede yararlıdır. Kanda oluşan kirleri temizler. Mide ve bağırsakta oluşan gaz problemlerini çözer. Bedensel hareketlerinizi hızlandırır ve kolaylaştırır. hareketli bir beden kalori yakar. Sindirimi hızlanır ve metabolizma hareketi artmış olur.

Herbalife Çay içeriğinde barındırdığı bilimsel laboratuvarlarda özenle  miktar ve oranlarda  özel ekstrelerle  karıştırılıp hazırlanmış  eşsiz bir karışımdır. Beden ve vücut  sağlığında kullanılabilecek lezzetli bir içecektir. En önemli yanı vücudu güçlendirerek incelten ve kilo vermenizi sağlayan ender içecekler dendir.

Önemli Not : Araştırmalara göre Almanya da bir Türk bilim adamı vücut direncinin  güçlü olmasının vücudumuzun hastalıklı hücrelere karşı kendini koruyabildiği yönünde görüş belirtmiş bu yönde çalışmalar devam etmektedir.

Herbalife Çayın hazırlanışı

Herbalife çayın hazırlanışı çok kolaydır. Bir kupa bardak sıcak suya bir çay kaşığı koyabilirsiniz. Soğuk içiyorsanız yine aynı bir su bardağı soğuk suya bir çay kaşığı koyabilirsiniz. Herbalife çayın hazırlanmasında size bir tüyo verelim bardağa önce bir çay kaşığı herbalife çayı koyun üzerine sıcak veya soğuk suyu ekleyin bu sayede çay kaşığı kullanmanıza gerek kalmaz. Ayrıca çayınıza metal bir kaşık değdirmemiş olursunuz. Herbalife çayı hazırladığınızda içerisine başka bir madde veya bitki karıştırmayın, herbalife çayı sade içmenizi öneririz.

Herbalife çayın hazırlanışı hakkında biz herbalife yaşam koçları bir çok soru alıyoruz.

S- Sıcak mı içsem daha etkili?

S- Soğuk mu içsem daha etkili?

S- Sıcak veya soğuk içme arasındaki fark nedir?

Cevap :  Herbalife çayı sıcak veya soğuk içmede hiç fark etmez aynı etkiyi gösterir. Önemli olan içerisine koyduğunuz herbalife çayın oranını ölçüsünde olmalıdır.

Herbalife çay içeriği bakımından vücut direncinin güçlenmesine önemli katkı sunmaktadır. Doğal antioksidandır.

Herbalife Çay Kullanıyorken, Etkisini ve Faydasını Artırmanın Yolları

Herbalife çay herbalife ürünleri içerisinde kullanıcılar tarafından en çok kullanılan ve sevilen ürün diyebiliriz. Herbalife çaya kullanıcı ilgisi çayı detoks çaylar içerisinde ön plana çıkardı.

Sadece herbalife çayı içiyorsanız herbalife’ın başka ürünlerini kullanmıyorsanız yapacağınız basit değişikliklerle çayın etkisini artırabilir. Hemde çok sevdiğiniz çayı keyifle içmenin zevkini yaşayabilirsiniz.

 • Öncelikle çayı incelme  sıkılaşma ve kilo yönetiminde kullanıyorsanız çayı içeceğiniz zaman çok önemlidir.
 • Herbalife çayı sabah kahvaltı yapıyorsanız sabah kahvaltı yapmadan soğuk su ile bir bardak herbalife çayı hazırlayıp içebilirsiniz. Bu size sabah detoksu etkisi yapar. Sabah soğuk içtiğiniz için hızla mideyi terk eder ve bağırsakları temizler. Vücudu güne hazırlar.
 • Sabah kahvaltınız da normal siyah çay içmeyin kahvaltınız da sıvı olarak su tüketmenizi öneriyoruz. Kahvaltı arkasından sıcak herbalife çayı içebilirsiniz. Kahvaltıda sıcak çay çok yemenize neden olur.
 • Sabah ile öğle arası Beş fincan çay içmenizi tavsiye ediyoruz. Bir fincan sıcak suya bir çay kaşığı herbalife çayı ekleyin.Bu durum size yeni hızlanan metabolizmanıza ivme kazandıracaktır. Enerjiniz yükselecek güne daha zinde başlamanızı sağlayacaktır.
 • Öğle yemeğinden 20 (yirmi) dakika önce 400 ml (dört yüz) ılık su içmenizi tavsiye ediyoruz. Ilık su mide de 45 (kırk beş) dakikaya kalacağından öğle yemeğini az yemiş olursunuz. Öğle yemeğinden sonra hemen herbalife çayı içmenizi öneriyoruz. Öğle yemek sindirimini hızlandırır. Vücudun ihtiyacı olan enerji hızla sağlanmış olur.
 • Öğleden sonra akşama kadar en az 4 (dört) defa çay içiniz. Öğleden sonra içeceğiniz çayın iki tanesini soğuk içmeniz toksin ödem atımı ve yağ yakımını hızlandırmanızı olursunuz.
 • Akşam yemeğinizi az yemenizi ve akşam meyve yememenizi öneriyoruz. Meyve gece yağ yakımını durdurma etkisi gösterebilir. Akşam yemekten sonra 3 (üç) defa herbalife çayı içmenizi ve akşam yemeğinden sonra katı gıda tüketmemeniz size incelmenizde destek olacaktır.

Beslenmenizde küçük değişikliklerle ve herbalife çayı içerken zamanını ve oranını doğru belirlerseniz sizde istediğiniz etkiyi gösterecektir.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çayın Zararları Var mı?

Herbalife bitkisel konsantre çayın şu ana kadar bulunan veya bilinen herhangi bir zararı belirlenmemiştir. Herbalife bitkisel çay diğer üretilen çaylardan çok farklı bilimsel bir çalışmanın ürünüdür. İçerisine konan bitkilerin botanik kimlik tespiti dünyada tek herbalife şirketi tarafından yapılmakta ve içerisine konan bitki özütleri tam oranında ve yeteri kadar konulduğu etiketle belgeleyen tek gıda firmasıdır diyebiliriz.

Herbalife çayın zararı her şeyde olduğu gibi fazla tüketilirse ve tüketme zamanlarını bir danışmandan destek almadan rastgele tüketirseniz. Bazen demir eksikliğine sebebiyet verebilir. Yemeklerden sonra en az bir saat sonra tüketilmeye başlanmasını öneririz. Birde öğün aralarını veya aç karnına tüketebilirsiniz. Yemeklerin hemen üzerine bolca tüketirseniz demiri bağlama ihtimali olabilir.

Bu konuda bizim  yaşam koçluğumuzda size özel yapacağımız beslenme ve çay içim programı ile maksimum fayda sağlamış olursunuz. Herbalife çayı alırken veya sipariş ederken sitemizi tercih ederseniz size daha etkin destek verebiliriz.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çayı tüketirken Buna Çok dikkat etmenizi Öneririz.

Herbalife çayın içerisinde siyah ve yeşil çay özü bolca bulunmaktadır. İyi yönü hücreleri korur. Hastalıklı hücrelerin sağlam hücrelere zarar vermesini önler. Ancak bir eksi yönü eğer herbalife çayını içerken zamanlamayı ayarlayamaz iseniz vücudun demir emilimini azaltır. Buda sizin için iyi bir durum olmaz. En başta belirttiğimiz gibi bizim takip ve danışmanlığımız da kullanırsanız biz sizi bu olumsuz durumları yaşamamanıza destek oluruz.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çayın Diğer Bitkisel Çaylardan Ayıran En Önemli Farkları

Zayıflamaya ve kilo verme ürünlerine günümüzde insanların çok fazla rağbet etmeleri bazı maalesef ki suistimallerde beraberinde getirmektedir. Kilo verme denilince akla hep bitkisel ve bitkisel olduğu iddia edilen çaylar gelmekte.

Peki bu çaylar ne kadar güvenli ve içeriği ne kadar gerçek?

Herbalife bitkisel konsantre çay dünyada botanik bitki  kimlik tespiti yapılarak üretilen tek bitkisel çaydır. Bu yönü ile tamamen içeriği gerçektir ve güvenlidir. Diğer çaylardan ayıran en önemli özelliklerinden biri budur.

 • Botanik Kimlik nedir? Botanik kimlik tespiti bitkilerden yapılan karışımların  özel bitki tanıma laboratuvarında incelenip testler sonucunda içerisine konulan bitki türleri tespit edilir. Ayrıca bir kutu çayda içerisindeki bütün bitki karışım oranları tespit edilir. İçerisindeki etken maddeler bahsedilen bitki özü ile tam uyuşuyor mu? Net tespiti yapılır. Üzerinde etiketinde yazan tüm bitkiler ve oranları tespit edilerek onaylanır. Size güvenle ulaşan 50gr veya 100gr  bitkisel herbalife çayında etiket üzerinde ne yazıyorsa içerisinde tam ve eksiksiz olduğunu Herbalife Nütrition şirketi güvenle taahhüt eder. Botanik kimlik tespiti yapılmış herbalife bitkisel çay karışımlarını güvenle tüketebilirsiniz.

Diğer çaylardan farkı sadece bu değil. Diğer çaylarda hepsi için söylemiyorum. Ancak bize bu çaylardan kullanmış ama bazı sorunlar yaşamış kişilerden dinlediklerimiz. Diğer çaylar vücuda alınan besinleri hızla vücuttan sindirimi zorlayarak atma eğiliminde oluyor. İshal ve sürekli ishalle yakın gazlanma bağırsakları hızla hareketlendirerek besinlerin vitamin ve mineral ayrışması olmadan sindirimde emilmeden yağ emilimini önleme adına bütün besinler vitamin mineral protein emilmeden atılıyor. Bu yöntem bağırsakların kalan atık posaları bağırsağın sonuna kadar ve dışarıya yöntemi olan bağırsak içi kaygan yapıya zarar verebilir. İleride sürekli kabızlık çekilmesine sebep olabilir.

 •  Herbalife bitkisel çay sindirimi korur. Herbalife bitkisel çay metabolizmayı hızlandırarak besinlerin daha rahat sindirilmesini sağlar. Enerji üreten hücrelerin ödem atmasına destek olur. Ayrıca sindirimde bütün vitamin ve minerallerin tam ve eksiksiz emilimine katkı sunar. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Çok güçlü bir antioksidandır. Herbalife çayı kullanan bireyler kendilerini daha enerjik ve daha zinde hissettiklerini söylemekteler. Herbalife bitkisel çayın üretim aşamasında bilim kurulu vardır. Bu kurulda doktorlar, diyetisyenler, beslenme uzmanları vardır. Size güvenle sunulan herbalife konsantre bitkisel çayımızın üretim aşamasında bilim var, laboratuvar analizleri var. Özel çok maliyetli özel test ve araştırma deneme süreçleri var.

Herbalife bitkisel çay beslenme yönteminize destek olur.

NOT: Ürünlerinizi bizden alın bilgi ve tecrübemizle size tam verimli bir yaşam koçluğu yapalım. Ürün değil doğru yaşam koçluğu ile sonuç alın.

 

 

Herbalife kullanımı, ürün siparişi ve diğer bilgiler için ürünümüzü inceleyin.

 1. Pingback: Herbalife Thermo Complete nedir? Faydaları nelerdir? - Pera

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba,
   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.
   Herbalife ürünlerini perabitkisel.com’dan alan kullanıcılarımıza ücretsiz yaşam koçluğu sunuyoruz. Elinizdeki ürünleri sitemiz haricinden temin ettiyseniz satın aldığınız kişiyle görüşmenizde fayda var.

  • nihal diyor ki:

   bitek bendemi kilo gitmiyor anlayamadım göbek ve basen bölgemde fazlalık var 2 aya yakın kullanıyorum hiç incelme olmadı tam aksine aldım

   • gülsüm güler diyor ki:

    nihal hanım neler ve nasıl kullanıyorsunuz bilmiyorum. keşke bizi tercih etseydiniz. Anladığım kadarıyla yanlış bir kullanım var.

   • gülsüm güler diyor ki:

    Eda hanım merhaba herbalife çay ve thermo tablet ve aloevera kullanmanız bel ve basen bölğesinde etkilidir. Ürünlerinizi sitemizden almanız halinde size özel programla destek olalım.

 2. Azime diyor ki:

  Arkadaşlar inanın bütün samimiyetimle söylüyorum 4 gunde 3 kilo verdim ben bir şey halinde aldim gayette tok tutuyo bn gayette memnunum ?

 3. Azime diyor ki:

  Teşekkürler gülsüm hanım kullanmaya baslayali14 gün oldu 12 günde 10 kilo verdim iki gündür de daha tartilmadan ama kiloların gittiğine gayet eminim çok rahatım regl olamiyordum hormon bozuklukların vardı kullanmaya başladıktan bir 10 gün sonra regl oldum not:tam2 senedir regl olamiyordum ama şimdi herşey düzene girdi yüzüm gülmeye basladi☺

 4. Duygu diyor ki:

  Ben az önce aldım çayı sıcak değil soğuk içtim ve yaklaşık yarım litre suya bir çay kaşığı koydum doğru mu hazırladım bilemedim ve bir kaç dakika içinde hepsini içtim doğru mu tükettim bilmiyorum cevap yazarsanız sevinirim

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba,
   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.
   Herbalife ürünlerini perabitkisel.com’dan alan kullanıcılarımıza ücretsiz yaşam koçluğu sunuyoruz. Elinizdeki ürünleri sitemiz haricinden temin ettiyseniz satın aldığınız kişiyle görüşmenizde fayda var.

 5. Pingback: Herbalife Formül 1 Besleyici Shakenin faydaları - Pera

  • gülsüm güler diyor ki:

   TEBRİK EDERİM BAŞARINIZI. ÜÇ AY İÇİN GÜZEL BİR SONUÇ. SİTEMİZİ ZİYARET EDİP DENEYİM VE DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN PERA BİTKİSEL OLARAK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

  • gülsüm güler diyor ki:

   merhaba dilek hanım değerli görüşlerinizi paylaşmanız bizim için çok önemli. Olumlu veya olumsuz her ziyaretçimizin yorumunu çok önemsiyoruz. Çözüm odaklı cevaplar vermeye özen gösteriyoruz.
   Dilek hanım kilo veremediyseniz mutlaka ya kullanım yada herbalife shake kullanırken kilo vermeyi durduran meyve gibi bazı yiyecekleri diyet listenizden çıkarmamış olabilirsiniz.

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba Şenay hanım sitemize hoş geldiniz. Herbalife çayı biz kullanıcılarımıza aktif yaşamları hakkında yaptığımız wellness değerlendirmesi sonucu kullanım miktarı ve zamanı belirliyoruz. Eger herbalife ürünleri kullanmaya karar verdiyseniz lütfen bizimle iletişime geçin yada sitemizden ürünlerinizin siparişini oluşturun biz sizle iletişime geçer. Ücretsiz Takip danışmanlık yaşam koçluğu yaparız.
   yaptığınız yorum için çok teşekkür ederim.

 6. meryem diyor ki:

  arkadaslar sAdece cayla 8 kilo verdim siskinlige bire bir tabi yedigime dikkat ettim. kullananlar farkini hemen gorucek eminim

  • gülsüm güler diyor ki:

   tebrikler Meryem hanım evet biz hep söylüyoruz çay ilede kilo verebilirsiniz. Bu deneyiminizi ve başarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  • gülsüm güler diyor ki:

   Hiç gerek yok. Çay beş bitkinin karışımı hiç bozmayın özelliğini, Limonu çok seviyorsanız sabahları bir bardak su ile tüketebilirsiniz. İyi günler dilerim. Lütfen alış verişlerinizde sitemizi tercih edin.

  • gülsüm güler diyor ki:

   Semra hanım Sitedeki numaramızdan arayın ayrıntılı konuşalım. Ayrıca size özel program yaparız. Sitemizden alış verişi tercih ederseniz. Size uygun aylık paket belirleriz.

 7. ebru diyor ki:

  ben 1 hafta oluyor basliyali abartisiz soyluyorum 1 hftada 4 kilo verdim ayrica bunun yaninda saglikli diyet ve spor yapiyorum bence cok basarili bir ürun tavsiye ederim onemli olan dogru kullanabilmek ( ben soguk degil sicak olarak iciyorum )

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhabalar herhangi bir zararı kesinlikle yoktur çay bitkisel olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 8. HİLAL diyor ki:

  MERHABA BENDE SİPARİŞ VERMEK İSTİYORUM AMA AYNI ZAMANDA BEBEK DÜŞÜNÜYORUM HAMİLE KALIRSAM BU ÇAYIN BANA Bİ ZARARI OLUR MU

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba Hilal hanım Hiç bir zarı olmaz. Ama bebek düşünüyorsanız size önerimiz shake kullanın besleyici bir yiyecek olması ve hamilelik döneminde kontrolsüz kilo almazsınız. Lütfen bizimle iletişime geçin siparişinizi oluşturalım ve daha detaylı bilğilendirelim.

 9. fatma diyor ki:

  bende aldım bugün 3 ncü günüm bitti henüz tartılmadım ama kendimi çok rahat ferah hisediyorum özelikle çayı çok güzel sınırsız koçluk veriyolar hergün koçum arıyo nelere dikkat etmem gerektiğini söylüyo çok güzel motife ediyo tavsiye ederim

 10. BestMonserrate diyor ki:

  I have noticed you don’t monetize your site, don’t waste your
  traffic, you can earn extra cash every month. You can use
  the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle: boorfe’s tips
  monetize your website

 11. busty babes diyor ki:

  Thanks a lot for sharing this with all people you really understand what you’re speaking approximately!

  Bookmarked. Please additionally seek advice from my site =).
  We could have a link alternate arrangement among us

  • gülsüm güler diyor ki:

   Çiğdem hanım merhaba. Sitemi ziyaretinden dolayı çok teşekkür ederim. Hep söylüyorum keşke alış verişlerinizde sitemizi kullansanız size daha etkin destek sağlayabilirim.
   Sorunuza gelince: Çay çok yüksek antioksidan içerir. Vücuttan ödem ve toksin atımını su ile sağlar. Bu nedenle vücut temizlenirken mide bulantısı yapabilir. Bol su için ve mide bulanmasını önleyecek tatlar ekleyin tarçın limon ve kuşburnu tozu ekleyebilirsiniz. İçimini lezzetli hale dönüştürebilirsiniz. Yoksa mide bulantısı toksin atımının temizliğin başladığını gösterir. Bol Bol su içmeyi ihmal etmeyin toksin ve ödem su ile dışarı atılır.
   Bir dahaki ürün alış verişinizi sitemden yapın size bire bir koçluk yapalım. daha motive olursunuz. hoşçakalın.

 12. Pingback: Herbalife Bitkisel Çayın Etkisi Ve Çay Hakkında Kullanıcı Yorumları - Pera

  • gülsüm güler diyor ki:

   Şeyma hanım merhaba yukarı kilo kontrol ürünleri çok farklı ve kullanım konusunda aşağı kilo kontrol gibi değil isterseniz bunun ile ilgili detaylı bilgi isterseniz 05072851125 whatsapp üzerinden bana ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.