Herbalife Bitkisel Çayın Etkisi Ve Çay Hakkında Kullanıcı Yorumları

Herbalife nutrition Beslenme, cilt ve vücut bakımı ürünleri üreten firma olarak hemen hemen bütün Ülkelerde faaliyet göstermektedir. Beslenme ürünlerinde gıda takviyesi ürünlerinde dünyanın bir numarasıdır. İnsanlar herbalife nutrition şirketinin ürettiği ürünleri güvenli gıda olarak tüketmektedirler. Bu ürünlerden biride Herbalife bitkisel konsantre çay bu yazımızda çayın etkisini kullanınca nasıl bir etki yapıyor? Ne kadar kullanmalı? Güvenle kullanabilir miyim? Kullananların yorumlarını çok merak ediyorum diyorsanız sizin için bu konuyu irdeliyoruz.

Herbalife Bitkisel Çayın Etkisi Ve Vücutta Ne Gibi Tepkimeler yapar?

Herbalife bitkisel çay evinizde içtiğiniz çaydan biraz farklı bir çay. Herbalife bitkisel çay siz kullanıcıların damak tadı düşünülerek dört tatta üretilmiş. Ahududulu çay,limonlu çay,şeftalili çay ve klasik tatta çay çeşitleri olarak vardır. Herbalife  bitkisel çay içerisinde altı çeşit bitki özü vardır. Bunlar nelerdir?

 • Siyah çay yaprağı ekstresi
 • Yeşil çay yaprağı ekstresi
 • Kakule meyve ekstresi
 • Ebegümeci çiçeği ekstresi
 • Toz bamya çiçeği ekstresi
 • Hangi aromada ise o aromanın doğal aroması ( Doğal Ahududu Aroması)

Herbalife bitkisel çayı içmeye başladığınızda ilk gün ilk bardakta kendinizi daha rahat ve hazmı kolaylaştırıcı bir içecek içmiş gibi hissedersiniz. Herbalife çay içtiğiniz süreye göre size enerji vermeye başlar bunun nedeni metabolizmayı hızlandırıcı özelliğindendir. Herbalife çayı içmeye devam ediyorsanız kendinizi daha sakin ve relaks olduğunuzu fark edeceksiniz. Bitki karışımlarında sakinleştirici özelliğinden kaynaklanmaktadır. Eğer herbalife çayı doğru ve günde kullanılması gereken en az 6 sefer içiyorsanız sıkılaştığınızı ve bedensel inceldiğinizi fark edersiniz. Bu da Herbalife çayın enerji üretirken yağ enerjisini kullanacak hıza metabolizmayı getirmesi demektir.İçerisindeki bitki özlerinin etkisi ile vücudunuzun direncini güçlendirir. Bağışıklık sisteminizi çok ama çok güçlendirir. Herbalife bitkisel çay sakinleştirir, enerji verir, kilo verdirir. bedensel incelmenize yardımcıdır. Milyonlarca insan gibi, sizde güvenle içebilirsiniz.

Günde en az 6 defa içmelisiniz. Bir fincan sıcak suya bir çay kaşığı koyup için. Aromalar arasında yapısal bir fark yok sadece aroma tat farkı var. Sabah ile öğle arası dört fincan için . Öğleden sonra yatıncaya kadar iki fincan için. Ancak daha fazla içerseniz dahada iyi sonuç alırsınız. Bu konuda bizimle irtibata geçerseniz size kullanımı hakkında daha size özel kullanma oranlarını belirleme imkanımız olur. İletişim: 05072851125

Herbalife Bitkisel Çayı Kullanan Kullanıcıların Yorumları

Şimdi Herbalife bitkisel çayı sitemizden alıp kullanan ve kendisinde yaptığı etkileri ve çayın kullanması ile hayatında ve beklediği etkiyi görebilmişler mi? Bu bölümde herbalife çayını kullanmış veya hala kullanan kullanıcı yorumlarına yer vereceğiz. Ancak kullanıcılarımızın kişisel hakları gereğince yorumları burada isim koymadan paylaşacağız ve eğer yorumun orjinalini yoruma koyacağımız link ile teyit edebilirsiniz.

bende 3 gündür kullanıyorum çayı çok güzel mide rahatlatıcı tavsiye ederim

Onayı kaldır | Cevapla | Hızlı Düzenle | Düzenle | Geçmiş | İstenmeyen | Çöp

 

Kesinlikle tavsiye ediyorum.1 haftadır kullanıyorum.ve 1 kilom gitti bile.

Arkadaşlar inanın bütün samimiyetimle söylüyorum 4 gunde 3 kilo verdim ben bir şey halinde aldım gayette tok tutuyor ben gayette memnunum.

Ben bir ayda 3 kilo verdim siz kısa sürede vermişsiniz nasıl kullanıyorsunuz.

teşekkürler gülsüm hanım kullanmaya başlayalı 14 gün oldu 12 günde 10 kilo verdim iki gündür de daha tartılmadan ama kiloların gittiğine gayet eminim çok rahatım regl olamıyordum hormon bozuklukların vardı kullanmaya başladıktan bir 10 gün sonra regl oldum not:: tam 2 senedir regl olamıyordum ama şimdi her şey düzene girdi yüzüm gülmeye basladı☺

Bu tür bir çok yorum var. Kullanıcılarımızdan. Herbalife Çay tek başına da kullanılırsa çok işe yarar. Ama bizim her zaman önerimiz diğer temel gıda olan herbalife shake ile başlanması ve yanında çay ve herbalife  thermo tablet veya herbalife aloevera konsantre içeceği kullanmanız.
Herbalife çayı sipariş vermek isterseniz sitemizden herbalife çay linkinden hızlı geçişle siparişinizi oluşturabilirsiniz. İster havale ister kapıda ödeme sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kargonuzu şeffaf kargo olarak gönderebiliriz.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çayın Diyet Programınıza  Katkısı

Herbalife konsantre çay diyet programlarında içerisindeki bitki özleri ile metabolizmayı hızlandırıyor. Bireylerin spor etkinliklerine katkı sağlıyor. Sporda yağ enerjisinin kullanılmaya başlama sürecini erkene çekmesi ile yaptığınız spordan herbalife çay sayesinde maksimum fayda sağlamış oluyorsunuz. Herbalife çayın metabolizmayı hızlandırdığını bilenler günlük yaşamlarında çaydan vazgeçmiyorlar. Günlük yaşamınıza o kadar katkı sağlıyor ki günlük enerji limitinizi artırıyor. Günlük yürüyüş veya sporda metabolizmayı hızlandırması ile yağ yakımı neredeyse iki katına çıkıyor. Böylece günlük sporunuz amacı yönünden daha anlamlı hale geliyor.

Herbalife bitkisel çay gün içerisinde keyifle içebilirsiniz. Günlük tükettiğiniz çaylar yerine herbalife konsantre bitkisel çayı tercih etmeniz sizin hayatınıza enerji ve sağlık katacaktır. Metabolizmam yavaş sürekli şişkinlik yaşıyorum diyorsanız herbalife çaydan vazgeçmeyin.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çayın İçme Zamanına Dikkat!!

Herbalife bitkisel konsantre çay herbalife diyet programınızda genelde yer alıyor. metabolizma hızını artırma yağları vücuttan arındırmada herbalife çaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Herbalife çayı içerken dikkatli olmanızı öneririz. Burada sadece satış değil amacımız doğru bilgiyi sizlerle paylaşmak. Ayrıca danışmanlık veya daha doğrusu eğitimlerini tamamlamış kendini bilgi yönünden donatmış danışmanlardan ürün almanızı öneririm.

Herbalife çay içerisinde çok güçlü siyah ve yeşil çay ekstresi barındırır. Eğer zamanlamaya dikkat etmez iseniz belirli bir süre sonra demir eksikliği yaşayabilirsiniz. Çünkü siyah ve yeşil çay özü besinlerin içerisindeki demiri bağlama ihtimali vardır. Biz bu konuda kullanıcılarımıza bu duruma dikkat ederek çok özel onların yaşam koşuşturmalarına uyacak ve besinlerin sindirimi hesaplanarak program yapmaktayız. Kullanıcılarımız kilo verme veya enerjilerini yükseltmek amaçlı kullanmak istediklerinde onlara herbalife çayı içecekleri zamanı program olarak veriyoruz güvenle tüketiyorlar.

Bizi tercih edin herbalife ürünlerini kullanırken maksimum fayda sağlayın.

Herbalife Çayı Kullanırken Etkisini En Üst Seviyeye Çıkarın

Herbalife konsantre bitkisel çayın yağ yakımında ve metabolizma hızında etkisi çok fazla ancak bu etkiyi dahada verimli ve yüksek seviyeye çıkarmak tamamen elinizde.

Nasıl mı? Herbalife bitkisel çayın kullanım şekli  yanlış veya eksik ise çayın etkisini azaltabilir. Cayın günlük kullanım oranı ve kullanma usulü doğru olursa etkisi iki katına çıkar sizin daha hızlı sonuç almanıza katkı sunar.

Çayın etkisini artırmanın yolu : Herbalife çayı gün içerisinde bedeninize ara ara  periyodik bir şekilde vermelisiniz. Litre bazında çok içmek değil sürekli içmek size daha fayda sağlayacaktır. Sürekli çalışan metabolizmanızın hızının artmasına yardımcı olacaktır. Gün içerisinde enerjinizi yükseltecek lezzetli bir içecek.

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba Funda Hanım
   Konsantre şeftali çayı 50 gr 95 tl
   dilerseniz sipariş oluşturabiliriz. Size yaşam koçluğu yapabiliriz.

 1. Aslı diyor ki:

  Herbalife ürünleri ile cok guzel sonuçlar aldim gülsüm hanim sayenizde ve su an hala keyif ile cayi kullanmaya devam ediyorum. Tekrar çok teşekkür ederim

  • gülsüm güler diyor ki:

   Sitemizi ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim Aslı Hanım. Programınıza uymanız ve ürünlerimizi düzenli kullanmanızla muhteşem sonuçlar alabildik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.