Herbalife Aloe Vera nedir? Faydaları nelerdir?

Herbalife Aloe Vera, Türkiye’de kilo yönetimini ve kilo kontrolünü sağlamak isteyen kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen Herbalife ürünlerinden biridir. Herbalife Aloe Vera olarak geçen bu ürünümüz “Herbal Konsantre Aloe İçeceği” olarak da bilinmektedir. Bu yazımızda “Herbalife Aloe Vera nedir?, Faydaları nelerdir? Artıları ve eksileri, kullanıcı yorumları” gibi başlıklar altında ürünümüzü daha yakından tanıyacağız.

Herbal Aloe Vera içeceği Türkiye’de orijinal ve mango olmak üzere iki farklı aroma ile karşımıza çıkmaktadır. Aloe içeceği hazır formda gelmektedir ve suyla karıştırılarak tüketilmesi ürünü kullanmak adına yeterlidir. Aloe Vera bitkisi daha çok cilt bakımı konusunda öne çıksa da oral yolla alınması bireylere pek çok fayda sağlıyor. İnternet üzerinde yapılan kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleri baz alındığında genellikle 5 veya 4 yıldız aldığı biliniyor. Ülkemizde binlerce kullanıcı tarafından günlük tüketilen ve sevilen Aloe Vera içeceğinin faydaları şu şekilde:

Herbalife Aloe Vera faydaları nelerdir?

 • Hazımsızlıkla mücadelede yardımcıdır.
 • Mide bozulmasında yatıştırıcı.
 • Mide ekşimesini önlemede yardımcıdır.
 • Ülserle mücadelede yardımcıdır.
 • Şişkinlikle mücadelede yardımcıdır.
 • Bitkisel özlüdür.
 • Kilo vermeyi destekler.
 • Yara iyileştirici özelliği tüm dünyada bilinmektedir. Sindirim sisteminde oluşan yaraların kapanmasında yardımcıdır.
 • Herbalife Aleo vera antioksidan kaynaklarından birisidir.
 • Vücuda alınan besinlerin emilmesini güçlendirir.
 • Su ile tüketildiğinde tokluk hissiyatını çoğaltır.
 • Vücudun iç temizliğini sağlar.

Herbalife Aloe Vera zararları veya eksileri

 • Birazcık pahalı olabileceği düşünülebilir.
 • Tadına alışma noktasında bir süre sorun yaşanabilir.
 • Kullanım talimatlarına uyulmaması veya aşırı tüketimi problem teşkil edebilir.

Herbalife Aloe Vera çoğunlukla diğer Herbalife ürünleriyle beraber tüketilmektedir. Bu, kullanıcıların kilo kontrolünü ve yönetimini daha basit hale getirmektedir.

İnternetin günümüzde ne kadar karmaşık bir hal aldığını hepimiz biliyoruz. Alışveriş noktasında pek çok kez ikilemde kalıyoruz ve kafamızda satıcıların güvenilirliğine dair pek çok soru işareti oluşuyor. Tarihinin geçmiş olma ihtimali, ürünün orijinal olmaması ve ürünü aldıktan sonra destek alamamak gibi mağduriyetler ortaya çıkabiliyor. Bu sebeple Aloe Vera ürününü ve diğer Herbalife ürünlerini sitemiz gibi distribütörlük yapanlardan almanızı öneriyoruz. Bu sizin için hem güvenli bir yol olacak hem de yaşam koçluğu sayesinde kilo verme veya alma sürecinde bir takipçiniz olacak. Ürünlerimiz hakkındaki sorularınız için canlı desteği kullanabilir, direkt olarak Herbalife uzmanıyla iletişime geçebilirsiniz.

Alovera konsantre içeceğini deneyimlemek istiyorsanız. Hemen sipariş verin. Lütfen sipariş sayfamıza geçiniz.

Hemen Sipariş İçin : 

Herbalife Aloe Konsantre İçecek

Herbalife kilo aşağı programında neden Aloevera kullanılır?

Herbalife ürünlerinin içerisinde kilo aşağı programında aloevera mutlaka başlangıç setinde olmalıdır. Alovera su ile içelen bir konsantre içecek. Kilo aşağı programında kişi ürünler başlayınca vücuttan önce ödem ve toksin atımı gerçekleşir.Bu noktada aloevera sindirim sistemini temizlerken bağırsak florasında yerleşmiş zararlı bakteriler floranın vücuda sağlıklı vitamin ve minerallerin girişini önler. Vücudumuz için hücreler için mineraller çok değerlidir hayati önem taşır. Aloe vera sindirimi baştan aşağı temizler bağırsak florasındaki zararlı bakterileri temizlenmesini sağlar. Bu işlem sırasında bir miktar toksin açığa çıkar. Toksinin vücuttan atımı su ile sağlanır.

Artık bilim dünyası bağırsaklarımızı ikinci beynimiz olarak kabul ediyor. Bu bölge o kadar değerli ki çok iyi bakılmalı çok iyi dezenfekte edilmelidir. İşte aloevera bağırsaklarımızın koruyucu sıvısı dır denebilir. sadece bu sebepten alovera yine kullanılmalı. Sizlere tavsiyem aloeveradan asla vazgeçmeyin. Kilo kontrolünde herbalifenin hedefi güçlü sindirim güçlü bağışıklık sistemi olan bir bedendir. Herbalife aloevara size güçlü bir sindirim sağlar ve bunun yanında güçlü bir emilim sağlayan bağırsak florası sayesinde vücut vitamin ve mineral açısından güçlenir.Unutmayın kilo vermeniz çalışan bir sindirim sistemiyle olur.

Şu Tüketiminizi Artırmak için Suyunuzun Icine Herbalife Aloevera Konsantre icecekten  kendi kapağı ile bir iki kapak koyabilirsiniz.

Herbalife Aloevera konsantre içeceğinin  Kullanımı

Sabah kalktığınızda kilo kontrolü yapıyorsanız 2 kapak kendi kapağıyla koyabilirsiniz. Ancak Kilo aşağı veya kilo kitleme programı uygulamak istiyorsanız.  lütfen ürün alırken sitemizi tercih edin ücretsiz takip danışmanlık hizmeti verelim. başka kişi veya sitelerden alınan ürünlerin takibini etik davranış gereği yapmıyoruz. Mutlaka  bizimle irtibata geçin size her türlü desteği sağlayalım.
Herbalife aloevera  Hem ferahlatıcı, hem de lezzetli bir içecektir.

Herbalife Aloevera Konsantre İçeceği ile Detoksunuzu hızlandırın

Detoks programı yapan kişilerin en önemli sorunları toksinlerin su ile atılması için sürekli su içmekten bıkkınlık yaşamalarıdır. Detoks yaparken herbalife aloevera sizlere destek sağlayacaktır. Sabah detoks suyunuza 4 kendi kapağı ile aloevera koymanız sindirimi daha hızlı çalışmasına ve toksin temizliğinin başlamasına etken olacaktır. Alovera destekli detoks sizin gününüzün daha rahat ve huzurlu geçmesini sağlayacaktır. Gün içerisinde sularınıza kendi kapağı ile bir kapak alovera koymanız hem suyunuzu lezletlendirecek hemde sindirimin çalışmasını hızlandıracaktır.

Günlük haftalık ve iki haftalık detoks programlarınıza herbalife aloevara konsantre içeceğini eklemeniz bedeninizin toksinlerden daha hızlı arınmasını ve emek emek yaptığınız detoksun sonucunu almanızı kolaylaştıracaktır. Detoks çay ve detoks sularınıza herbalife alovera konsantre içeceğini eklemenizi hızlı sonuç almanız için öneririz.

Aloevera İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ;

Aleovera konsantre içeceği kilo vermedeki etkisi nelerdir ?

CEVAP : Herbalife aloevera konsantre içeceği sabahları aç olarak su ile tüketildiğinde bağırsak sistemini düzenler. Ve bu etki ile birlikte aşağı kilo kontrol ürünlerinin vücuda vitamin ve mineral olarak daha iyi emilmesi için fayda sağlar. Sindirim sisteminin daha iyi çalışması ile birlikte kilo kontrolünde başlangıç paketinde olması gereken ilk ürünlerden birisidir.

Herbalife Aleovera konsatre içeriğinde neler vardır?

CEVAP: Ürünün içinde aleovera yaprağı suyu, asitlik düzenleyici, su, çiçek papatya ekstresi, doğal limon aroması vardır . İçerisinde alloin ve antrakion içermez.

Aleovera içeceğinin içerisindeki vitaminler nelerdir ?

CEVAP: Aleovera adeta bir besin deposu olarak karşımıza çıkıyor. Yeteri kadar vitamin alamadığınızı düşünüyor iseniz  mutlaka aleovera ile destekleyebilirsiniz. Aleovera konsantre içeceği B,C,E gibi önemli vitaminler , mineraller ve folik asit içerir.

İçerisindeki mineraller: Kalsiyum, Bakır, Krom, Sodyum ,Selenyum, Mağnezyum, Çinko, Potasyum içerir.

Aleovera B12 içeren nadir bitkisel ürünlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

 

Herbalife Ürünleri ile enerjinizi ve yaşam kalitenizi artırın. Detaylı bilgi ve sipariş için iletişime geçiniz.
HERBALİFE YAŞAM KOÇU GÜLSÜM

 1. Pingback: Herbalife Formül 1 Besleyici Shakenin faydaları - Pera

   • gülsüm güler diyor ki:

    merhaba Özcan bey aloevera konsantre içeceği sindirim sistemini dezenfekte eder ve vücuda makro ve mikro besinlerin alımını artırır. Güçlü bir emilimle yeteri kadar besinle buluşan hücreler daha fazla performans sağlar bu şekilde belirgin oranda enerjiniz yükselir.
    Perabitkisel yaşam koçu iyi günler diler.

 2. nermin diyor ki:

  Ben bu yazıyı okuyunca kullanmaya karar verdim. Sitenizden aldım. Gülsüm hanımın danışmanlığında kullandım daha çok yeni başlamama rağmen enerjim yükseldi. Çok mutluyum.

  • gülsüm güler diyor ki:

   Nermin hanım programa uyman beni çok sevindirdi. Aloevara içeceği gerçekten harika bir içecek. Sıcak çay içmeyle oluşan tahrişleri çok hızlı iyileştirir. diş etlerinde oluşan ağız yaralarına çok iyi gelir. Bu saydığım faydaları da ve sayamadığım bir çok faydası vardır.
   Kendine güvendin bize güvendin tebrikler.

   • gülsüm güler diyor ki:

    merhaba Özcan bey aloevera konsantre içeceği sindirim sistemini dezenfekte eder ve vücuda makro ve mikro besinlerin alımını artırır. Güçlü bir emilimle yeteri kadar besinle buluşan hücreler daha fazla performans sağlar bu şekilde belirgin oranda enerjiniz yükselir.
    Perabitkisel yaşam koçu iyi günler diler.

  • gülsüm güler diyor ki:

   Merhaba Eda
   Emziren kişiler kullanabilir. Çay ve thermo tableti kullanmanızı önermiyorum.
   Emziren anneler shake, heartwell, alovera, balıkyağı omega-3 ve vitamin tablet kullanmaları tavsiyemdir.
   Ancak söylemeden geçemeyeceğim lütfen ürünlerinizi bizim sitemizden alın veya benimle irtibata geçin size bire bir koçluk hizmeti verebileyim.
   iletişim: 5072851125

  • gülsüm güler diyor ki:

   merhaba Fethiye hanım
   Sitemizi ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim.
   Hamile kalmak isteyenler özellikle çay – herbalife şhake herbalife omeğa3- herbalife alovera içecek kullanmalı
   sadece thermo tablet kullanmayın. Vücudunuza çok fazla kafein almayın.
   NOT : Hamile kaldığınızda ise çayı kullanmayı bırakın lütfen. Bu da sonraki aşama için bilği olsun.

 3. Aslı diyor ki:

  Google aramalarında sitenize rastladigim icin cok mutluyum ve telefonda bire bir benim ile ilgilendiğiniz için ve zamanında ürünleri gönderdiğiniz icin özellıkle aleo konsantre içeceği cok seviyorum sabahları onun ile.uyaniyorum kisiye özel programınızi cok sevdim diyetisyen gibi A4 kağıdını verip bunu uygula degil supersiniz gülsüm hanim

  • gülsüm güler diyor ki:

   Sitemizi ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Kişiye özel programlar ile sizin daha iyi sonuç alabilmeniz için çalışıyoruz aslı hanım teşekkür ederim güzel yorumunuz için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.