Aydın’da Kahvaltı ve Kahvaltının Önemi

Aydın ili Ege Bölgesi’nde en yüksek oranda zeytin yağının çıktığı illerden biridir. Aydın’da kahvaltılarda zeytin yağlı çökelek yöresel anlamda kesik denir.Kahvaltılarda en kötü alışkanlık diyebileceğimiz yine yöresel ismi olan şakşuka yani kızartma çok yenir. Kahvaltı yaşamımızda güne başlarken en önemli başlangıçtır. Kahvaltı nasıl başlarsa günümüz öyle geçer.

İyi bir kahvaltı nasıl olmalıdır?

  • Bol vitaminli ve mineralli olmalıdır.
  • Kesinlikle besleyici ve proteinli olmalıdır.
  • Kahvaltı kalori yönünden az ve yeterli derecede olmalıdır.
  • Kahvaltı ağır ve yorucu  olmamalıdır.
  • kahvaltı ekmek ve genelde tatlılardan oluşmamalıdır.
  • kahvaltıda mutlaka ‘C’ vitamini içeren sebze yeşillik olmalıdır.

Yukarıda yazdığımız kahvaltıda olumlu ve olumsuz görüşlerimizi kısaca özetlersek kahvaltı az kalorili ve kesinlikle bol vitamin protein ve mineral içermelidir. Peki her gün bu tür kahvaltıyı nasıl hazırlayabiliriz? Bunu çok kolay bir yöntemi var. Bahsedeceğimiz kahvaltı şekli daha Aydın’a yeni girdi ve beğenilesi bir hal almaya başladı. Aydın’da bu tür kahvaltı yeri olsun ben de gitmek istiyorum diyorsan şimdi adresi veriyorum.

Aydın’da kahvaltı nasıl yapılmalı?

Artık herkes az kaloriden bahsediyor. Enerji düşüklüğünden bahsediyor. Diyet yapanlar sabah kahvaltısında doymadıklarını anlatıyor ve diyeti bırakıyorlar. Şimdi size kolay ve vitaminli ayrıca inanamayacağınız kadar az kalorili bir kahvaltı. Şimdi Aydın’da Herbalife yaşam kahvaltı kilo kontrol  merkezimiz açıldı. Aydın’ın  Efeler ilçesi  Ayakkabıcılar çarşısı içerisinde adliye yakınında enerjili az kalorili kahvaltı sunuyoruz. Herbalife formül bir shake mamayı bilenler bilir ne kadar lezzetli bir yiyecektir. bir öğün Herbalife kahvaltısı sadece 116 kaloridir. Şaka falan yapmıyoruz. Size sunduğumuz kahvaltı sadece 116 kalori almanızı sağlıyor ve içerisinde 23 çeşit vitamin barındıran bu kadar düşük kaloride bir başka kahvaltı bulunmuyor.

Ben Aydın’ da yaşıyorum Herbalife ile kahvaltı yapmak istiyorum diyorsanız  Efeler Beslenme Kulübü’ne bekliyorum. Hadi çıkın gelin, sizleri bekliyoruz.

Aydın Herbalife Resmi üyesi : 05072851125

Ürünlerimizin tamamının orijinalliğinin ve kullanım tarihi açısından hiçbir problem teşkil etmeyeceğinin garantisini veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.