Herbalife Aydın Ofis Meryem Aktif Yaşam Kulübü 05072851125

Aydın merkez ve Efeler herbalife Kulübü

      Meryem Aktif Yaşam Kulübü

Herbalife aydın sipariş ve satış merkezi ben Gülsüm sizleri herbalife Meryem aktif yaşam kulübüme bekliyorum.

Herbalife ürünlerini kullanmaya karar verdiyseniz. 

Sizleri Aydın da kilo kontrol merkezime bekliyorum. Sizlere vücudunuzu tanımak için vücut analiz cihazımızla bedensel olarak kendinizi tanımış olacaksınız.

Vücut Analizi

  • Lisanslı Cristian Ronaldo  Metresi ile doğru boy ölçümü yapılır.
  •  Kilonuz belirler
  • Vücut kitle indeksiniz tespit eder.
  • Vücudunuzdaki yağ yüzdenizi belirler.
  • Vücut kas kütlenizi ölçer.
  • Vücut kas kalitenizi ölçer.
  • vücudunuzu  kilo yönü ile kategorisel belirler.
  • Vücut iç organ yağ oranını belirler.
  • Metabolizma Yaşınızı bir nevi organ yaşınızı belirler.
  • Vücut su oranını belirler.

Herbalife merkezimize geldiğinizde vücut analiz değerleri sonrası kullanacağınız ürünleri belirleyip size önereceğiz.Ürünlerimizi kullanmaya başladıktan sonra her hafta  vücut analizi yapıp değerlerimizdeki değişimi gözlemleyeceğiz. Basit değil size profesyonel herbalife aktif yaşam koçluğu yapacağız.

Aydında herbalife merkezimizin adresi : Ramazan paşa cami  ayakkabıcılar çarşısı içi adliye tarafında herbalife yerimiz. İletişime geçin size konum atalım merkezimize gelmeniz kolay olsun.

Herbalife Aydın Merkezine Nasıl Gidebilirim?

Aydın merkezde oturuyorsanız. Aydın  Kurtuluş mahallesi 2018 sokak üzeride N0:15/A Meryem Aktif Yaşam Kulübü . Eğer ilçelerden geliyorsanız Otogardan şehir içi minibüslere binin Adnan Menderes Bulvarı Kıbrıs caddesi Kavşağının bir üst  sokağından Kurtuluş Mahallesi tarafına yaklaşık 250 metre yürüdükten  sonra 2018 sokak üzerinde Meryem Aktif Yaşam Kulübünü  göreceksinizdir.

Aydın Merkez Meryem Aktif Yaşam Kulübünde verilen Hizmetler

Herbalife merkezimize geldiğinizde sizi öncelikli olarak güler yüzlü herbalife yaşam koçlarımız karşılayacak. Sizlere özel olduğunuzu bizim müşterimiz değil herbalife kullanıcısı olacağınızı hissetmenizi sağlayacaklardır. ofisimizde yaşam koçumuz sizle özel ilgilenip sizi dinler. Size kişisel değerlendirme yapar. Sizin beslenme alışkanlıklarınız hususunda ayrıntılı bilgi edinir. Sizin vücut analiz ölçümünüzü  yapar. Analiz sonucunu size değerlendirir. Sizin kullanabileceğiniz ürünleri sabah kahvaltısı olarak size biz hazırlayacagız ve günlük program dahilinde kullanacaksınız. Kullanacağınız ürünlerin tatlarını ofisimizde tadabilirsiniz. Ne aldığınızı ne yiyeceğinizi ve tadının nasıl olduğunu bilerek alırsınız. Aklınıza takılan her türlü soruyu yaşam koçlarımız danışmanlarımız size cevaplayacaktır. Ürünlerin kullanımı kişiye özeldir. Size özel kullanma programı yaparak bir program dahilinde kullanmanızı sağlamaktayız. Kilo vermek Meryem Aktif Yaşam Kulübünde çok daha kolay artık. Kahvaltı üyemiz olun günlük kahvaltınızı birlikte kulübümüzde yapalım kilo vermede yalnız olmadığınızı size her gün hatırlatalım.

NOT: Aldığınız herbalife ürünleri harici bütün hizmetlerimiz ÜCRETSİZDİR.

Aydın herbalife İletişim :05072851125

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.